PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790008}

Ultraviolet

6,7 17 689
ocen
6,7 10 1 17689
6,2 5
ocen krytyków
Ultraviolet
powrót do forum serialu Ultraviolet

Będzie trzeci sezon ?

ocenił(a) serial na 8

Czy w planach jest trzeci sezon ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
cureman

Oby nie...

znawca się znalazł. nie podobał się to siedź cicho i oglądaj W labiryncie bo to chyba w sam raz dla ciebie

ocenił(a) serial na 6
cureman

Dokładnie oby nie. Oceniłem go na 6 ale takie mocno naciągane.

Koles85_filmweb

nikt ci nie kazał oglądać . wracaj do M jak miłość

gorzki1964

Ludzie mają prawo oglądać i oceniać seriale, nawet jak są słabe. Bardzo słaby przycisk, z Twojej strony @gorzki1964... Na poziomie podstawowki...

daniel_1302

Tylko, że teksty typu: "oby nie" nie sięgają nawet podstawówki.
Bo to racja, że nikt nikogo do oglądania nie zmusza, prywatna stacja może sobie kręcić co chce.

cureman

Netflix wykupił prawa do serialu i jak na razie nie zaczął produkcji nowego sezonu. Wygląda jakby nie chciał tego kontynuować.

bogus_2

Dziekuje za odpowiedź!

bogus_2

Netflix - i wszystko jasne...

cureman

Aktorzy twierdzą, że nie ma szans.

majaluki

Przykro

majaluki

W takim razie bez sensu, bo urwali sprawę nie zakończoną.

ocenił(a) serial na 8
cureman

Szkoda, że nie dokręcą do końca... Mnie ten serial wciągnął ale widać moje wymagania odnośnie seriali są niskie wobec wybitnych krytyków, którzy często wypowiadają się  na filmweb...

ocenił(a) serial na 10
HKwinto_40

Znalazłem ten serial około roku temu i bardzo mi się podoba może nie jest idealnie, ale pomysł jak dla mnie na plus. Szkoda ,że tylko dwa sezony.

pepekg

Ja również jestem zwolenniczką tego serialu i chciałabym zobaczyć dalszy ciąg. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones