PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790008}

Ultraviolet

6,7 17 687
ocen
6,7 10 1 17687
6,2 5
ocen krytyków
Ultraviolet
powrót do forum serialu Ultraviolet

Główna bohaterka

ocenił(a) serial na 4

W życiu nie widziałam tak irytującej głównej bohaterki. W każdym odcinku dostaję napadu żenady! Juz dawno powinni ją zamknąć na 24h. Każda akcja jest niszczona przez nią, zeby film nie był czarną komedią, na końcu zawsze przez przypadek jej się udaje.
Możliwe, że jej beznadziejna gra aktorska jest zaplanowana, ale przynajmniej raz na odcinek mam ochotę wydłubać sobie oczy.

Cerees

Jestem tego samego zdania. Od pierwszego odcinka chciałam przestać oglądać ze względu na rolę Oli. Policja nierealnie jej pobłaża, w prawdziwym życiu dostałaby mandat/areszt/ w mordę za takie przeszkadzanie. Mam wrażenie, ze ona tylko pogarsza sytuacje w prowadzeniu sprawy i każda akcja kończy się tym, ze trzeba biec ja ratować xD irytuje mnie, ze jest takim leserem, nie ma stałej pracy, siedzi na chacie u matki i ma pretensje do wszystkich tylko nie do siebie -.-

ocenił(a) serial na 5
dimestorediamond

Kompletnie sie zgadzam .Ja w kazdym odcinku mam ochotę walić jej durnym, pustym łbem o sciane. Co za idiotka wchodzi za seryjnym morderca (na jego zaproszenie ) do domu w srodku lasu? I jak ona matka traktuje? Koszmar. Gra aktorki też zostawia wiele do życzenia. Albo wrzeszczy, albo gapi tepo albo śmieje nie wiadomo z czego.

ocenił(a) serial na 3
olenia1974

gdyby nie przeklenstwa to serial dla dzieci...totalna bzdura i tandeta...3 odcinki to byl max

Bodek_Was

Dokładnie to samo pomyślałem. Przypomina mi ten polski serial WOW z lat 90tych.

olenia1974

Skłaniałabym się bardziej przy źle napisanej roli (mnie również bardzo irytuje), bo Marta Nieradkiewicz jest genialną aktorką teatralną. Filmową zresztą też (polecam "Płynące wieżowce", "Zjednoczone stany miłości" czy "Kamper").

mari_2010

To scenariusz leży. Ja już tego nawet nie oglądam, bo nie sposób. Ze wzgl. na główną bohaterkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones