PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10043976}
5,4 238
ocen
5,4 10 1 238
Uroczysko
powrót do forum serialu Uroczysko

Jak można taka aktorską miernotę angażować do jakichkolwiek produkcji ?

morskabryza

Sam serial też nie jest wysokich lotów. Czekałem tylko aż aktorzy zaczną gadać do kamery jak w Lombardzie, Trudnych sprawach czy innych tego typu szitach. Antek chyba kasy potrzebuje bo z badziewia u Vegi stoczył się do miernych seriali dla emerytów.

hornet

Zdziwiłbyś się, ilu znanych już gra w takich produkcjach, o wiele wcześniej niż Królikowski.

jan_niezbedny0

A to nie wiem. Być może. Ale w sumie mało mnie to obchodzi bo ich nie oglądam.

hornet

Mnie się zdarza z nudów obejrzeć któryś z niskobudżetowych kryminalnych tasiemców i widzę ich tam coraz więcej.
Kasa, kasa. Towarzystwo jest liczne, gdzieś zarabiać trzeba, bo teatry to nie kokosy.

jan_niezbedny0

Te właśnie produkcje wyparły seriale z zawodowymi aktorami, bo dyplom to nie wszystko. Ci amatorzy są wybierani spośród ogromnej liczby i mają nieraz więcej charyzmy niż aktorzy. Wystarczy zobaczyć, kto zostawał gwiazdami kina w USA czy Hongkonu. Najgorszy aktor z dyplomem nie jest od razu lepszy od najlepszego amatora. Ci aktorzy teraz muszą ubiegać się o role w produkcjach, które teraz okupują pasmo antenowe dawniej przeznaczone dla nich bezpośrednio.

ocenił(a) serial na 5
morskabryza

,,Aktor"musi mieć mocne plecy w tym światku.Strzał w kolano z nim w roli głównej.

morskabryza

Ale przecież widzisz jakiej to jest jakości. To wręcz paradokument. To już nawet Trudne Sprawy lecą na głównym kanale, a to dali do TV4. Królik nigdy nie grał w niczym ambitnym, ale teraz spadł jeszcze niżej niż filmidła Papryka Vegety. Dziwne to by było gdyby nagle zaczął grać u Holoubka, Holland, Matuszyńskkego, Palkowskiego czy Smarzowskiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones