PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615585}
6,5 903
oceny
6,5 10 1 903
Uta no Prince sama— Maji Love 1000%
powrót do forum serialu Uta no Prince-sama— Maji Love 1000%

Podobało mi się... muzyka w moim stylu, fabuła też.
Ganiany kiciuś (Cecil), moim zdaniem haruka ma śliczne ślepia :D no może troszkę straszne ale poza tym śliczne 9 pasują jej)
6 chłopaków i 6 różnych charakterów moim ulubionym jest Natsuki Shinomiya ( gamini syndrom) - odlaciałam :D

wampirek195

Właśnie obejrzałam. Podobało mi się, ale nie powalił, a zapowiadało się naprawdę świetne. Czekamy na drugi sezon :) Mam nadzieję, że Haruka będzie z Tokya, bardzo podobał mi się ten bohater, lubię takich zamkniętych, wrażliwych outsiderów x) Fajna również była ogromna różnica charakterów między bohaterami. Zawiodłam się tylko, że wątek romantyczny był praktycznie żaden, a szkoda. No i główna bohaterka jak dziecinka z podstawówki się niekiedy zachowywała..

ocenił(a) serial na 10
Blaithin_fw

Oglądałam to anime już dawno i czekam do tej pory na drugi sezon. To już za niedługo! Mi się spodobała. Uważam, że to anime ma ogromny potencjał tylko trzeba odpowiednio go na kierunkować. :)

ocenił(a) serial na 10
FeaEmyn

PS: Ja jednak zakochałam się w Ittoki (nie mam pojęcia jak to się odmienia) :*

ocenił(a) serial na 6
wampirek195

Mnie muzyka potwornie irytowała, taki popik najgorszego gatunku, ale samo anime sympatyczne, akurat potrzebowałam czegoś lekkiego po skończeniu "Death Note"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones