PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=337358}

Uwaga, faceci!

Men in Trees
7,5 5 799
ocen
7,5 10 1 5799
Uwaga, faceci
powrót do forum serialu Uwaga, faceci!

Mam pytnako co MIT czy orientuje sie ktos ile jest odcinkow 1 serii poniewarz obejrzalem 17 odcinkow dostepnych na sieci i jestem ciekaw czy beda wychodzic dalej czy na 17 zakonczylo sie z gory dzieki ... Serialik jest Da Best :P Wart Obejrzenia

ocenił(a) serial na 10
method16

to jeszcze nie koniec tylko jest teraz chyba z miesiac przerwy i pod koniec marca beda dalsze odcinki :) nie moge sie juz doczekac :)

justyna_39

nio wlasnie ja tez nie moge sie juz doczekac :P w najlepszym momencie musieli przerwe zrobic :D nio ale coz napewno bede czekal ten serial jesttego wart

użytkownik usunięty
method16

o matko nie mogę!! no najbardziej to mnie wkurza jak ktoś robi tak oczywiste błędy w pisowni!! no jak można napisać "poniewarz" zamiast "ponieważ"?? no błaagam ....

PS. nie obrażaj się to tylko moje takie zboczenie :P

Jog, Ty piszesz że "kofasz" filmy.Wybacz, jednak kiedy ktoś poprawia innych powinien być bez zarzutu.Jakies powiedzenie mówiło ze zanim chcesz zmienić Swiat ,zacznij od siebie
pozdrawiam

method16

Gdzie można oglądnąć niewyemitowane jeszcze odcinki? Z góry dziękuję :)

ocenił(a) serial na 10
sachmet90

Też bym chciała to wiedzieć. Bardzo bym dziękowała za odpowiedź.

ocenił(a) serial na 10
method16

Następne odcinki będą od 12 kwietnia, dopiero :(

paprika

Oj właśnie przeczytałam na blogu autorki, że nie przewidują powrotu 12 kwietnia... podobno na maj też się nie zanosi (może z kilkoma odcinkami jak pisze Jenny Bicks, ale to i tak jeszcze nie wiadomo), bardziej prawdopodobna już jesień. W każdym razie jest 27 odc. pierwszej serii i kręcą już drugą... więc musimy tylko czekać... z niecierpliwością.

ocenił(a) serial na 10
ammmc

Gdzie to przeczytałaś? Mogłabyś podać linka?

ocenił(a) serial na 10
method16

Proszę, napiszcie mi na blogu coś co się będzie działo! Nie mogę się już doczekać.

ocenił(a) serial na 10
AGSJ

Ej!!Słuchajcie!!
Powiedzcie mi na jakiej stronie mozna obejrzec
dalsze odcinka az do 17!!
Jestem dopiero po 10!!
CO SIE BEDZIE DZIAŁO??
PLISS POWIEDZCIE!!

Alexis_10

z tego co ja wiem to w maju mają dokończyć 1 sezon, a 2 drugi jest już zapowiedziany przez ABC, więc spoko majonez

ocenił(a) serial na 10
method16

mam pytanie bo już sie pogubiłam...Cały serial zaczyna sie od zdrady Marin czy 2 seria ?

użytkownik usunięty
method16

Hej Polska
Mam do Was pytanie bo się troszkę pogubiłam. Ja jak dotąd mam 17 odcinków i byłam przekonana, że to koniec I serii. Teraz po rzeczytaniu Waszych postów trochę się zgubiłam, wiec jak to jest?
Czy 17 odcinków to koniec I serii czy są inne jeszcze odcinki. Błagam napiszcie mi bo w czerwcu wyjeżdzam na wyspy i chce ten serial wziąć ze sobą.

ocenił(a) serial na 9

17 to wszystko - kiedy beda kolejne pewnie podadza na http://abc.go.com/primetime/menintrees/index.html pozdrawiam

użytkownik usunięty
lune

bardzo dziękuję Ci za odpowiedź bo to dla mnie ważny serial

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones