PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=337358}

Uwaga, faceci!

Men in Trees
7,5 5 799
ocen
7,5 10 1 5799
Uwaga, faceci
powrót do forum serialu Uwaga, faceci!

tak jak w tytule: chcecie wiedziec co bedzie dalej?
wlasnie obejrzalam 14 z 17 odcinkow "Men in trees".
ogolnie to serial swietny, wciagajacy, REWELACJA!
jak chcecie znac jakies szczegoly to piszcie ;)
np kiedy sie po raz pierwszy pocałuja:P

anna_pee_2

hey :) bardzo podoba mi sie ten film!! ale na zadnej stronie nie moge znalesc opisow dalszych odcinkow :/ a jestem bardzo ciekawa co bedzie w kolejnych odcinkach!!! jesli mozesz daj adres linka albo napisz maila kinius80@wp.pl czekam na odpowiedz

anna_pee_2

ja tez by chciala streszczenia ale z tego co mi widomo to ma byc 22 odcinki abc rozszerzylo pakiet do wersji standardowej

ocenił(a) serial na 10
gipsy_moth

Mi się też wydaje, że 22. Tak pisze w gazecie przynajmniej.

ocenił(a) serial na 10
gipsy_moth

Mi się też wydaje, że 22. Tak pisze w gazecie przynajmniej.

ocenił(a) serial na 10
anna_pee_2

A kiedy się pierwszy raz pocałują? Też chciałabym wiedzieć co będzie dalej, mogłabyś napisać?

AGSJ

no od razu zajmą sie konkretami :)
JAK MÓGŁ SIE TAK SKOŃCZYC JAK NARAZIE OSTATNI 17 ODCINEK !!
Nie zasne :(

Drozdzowa

O nie, jak mogli skończyć na 17 odcinku. Obejżałam już wszystkie dostępne i muszę powiedzieć że napięcie z każdym kolejnym rośnie. Już nie mogę się doczekać następnych, bo to nie może się tak skończyć.

ocenił(a) serial na 10
anna_pee_2

Proszę, napiszcie co się będzie działo! Wiem, powtarzam się, ale nie mogę się doczekać z kim ona będzie. W końcu jestem dopiero po 5 odcinku.

ocenił(a) serial na 10
anna_pee_2

no to w telegraficznym sktócie bez wszystkich szczegółów:
5 odcieniek-gorący seks -> w pozniejszych odcinka tylko kilka buziaków-> do miasteczka przyjezdza Lyn(byla dziewczyna Jacka)okazuje sie ze jest w ciazy!(ale nie z Jackiem)-> tak zcy owak Lyn i Jack wracaja do siebie-> Marine jest załamana, ale sie trzyma, kupuje sobie domek i spotyka faceta... :)

ocenił(a) serial na 10
anna_pee_2

Dzięki! Już się nie mogę doczekać, kiedy będzie w telewizjii... Ale chyba wytrzymam :-D

ocenił(a) serial na 10
AGSJ

Anna!!Pliss powiedz z kim ona będzie!!
Przeciez musi byc z Jackiem!!
Jestem po 10 odcinku
gdzie przyjechała Lyn!!
Musisz mi powiedzic
jak to się skończy!!
Odpisz PLISS!!
NApisz tutaj albo odpisz na
moj e-mail
olcia.141@buziaczek.pl

ocenił(a) serial na 10
anna_pee_2

Niops ten facet z 16 i 17 odcinka był po porstu boski :D... Nie mogę sie doczekąc dalszych odcinków, ale niestety ABC coś kombinuje i wogole nie wiadomo czy doczekamy sie kolejnych odcinków..Niby jest opis 18 epizodu na necie który ma być w maju aleee roznie może byc...

ocenił(a) serial na 10
kasienka_3

Kasieńka!!
Pliss!!
Powiedz jak to facet??
Co bedzie w 16 i 17 odcinku??
Dlaczego Jack zostawi Marin??

ocenił(a) serial na 10
Alexis_10

Jack zostawi Marin bo ta jego pierwsza dziewczyna jest sama, taka bidulka i sie nad nia ulitowal i z nia jest.
a ten facet co sie pojawia pod koniec:D?! faaaaaaajny :d i nago myje zeby ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones