PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94351}

V

7,1 334
oceny
7,1 10 1 334
V
powrót do forum serialu V

Hej! Nie zgadzam sie z recenzja, a konkretnie z jej pierwszym zdaniem: "Nigdy nie emitowany w polskiej telewizji serial...". Otoz, kiedy bylem jeszcze mlody (rok 1990 lub 91) - serial ten, i owszem, byl emitowany przez regionalna TV Katowice. Wiem, co pisze. I pamietam, jak czekalem co tydzien na kazdy kolejny odcinek, nadawany notabene w niedziele poznym popoludniem.

ocenił(a) serial na 7

Potwierdzam. Ostatnio przypomniałem sobie o tym serialu. Leciał we wczesnych latach 90-tych na Tele 3 Katowice.

Telewidz

Coz widac ktos mlodszy pisal recenzje. Ja nigdy w polskiej telewizji nie widzialem no ale widac za mlody jestem!!

ocenił(a) serial na 7
Remington_Steele

Myśle, że nikt nie ma pretensji. :) Ja sam na początku lat 90-tych byłem dzieckiem. Pewnie gdybym nie mieszkał w południowej Polsce to bym o tym serialu w ogóle nie słyszał bo emitowała go regionalna telewizja.

Telewidz

Ja ogladalem go na SKy One jak mi satelite podlaczyli hehe, ile ja sie naszukalem aby odnalesc ten serial to szok.

Remington_Steele

tak. byl na sku one - chyba w weekendy. podobnie jak the simpsons i bh90210 :)

Telewidz

Jak Katowice to wiadomo, że nie miałem jak oglądać (Trójmiasto) ;D
Swoja drogą, wolałbym takie seriale niż "Modę na sukces" która zapycha dziurę w ramówce ;)

SebASoul

może kiedyś puszczą, na TVPuls leci stary Star Trek TOS to może i "V" puszczą !!

Telewidz

Dokładnie na tvp3 katowice leciał

Tak pamiętam. To było we wczesnych latach 90-tych. TV Katowice dodawała lektora i retransmitowała niemieckie programy satelitarne. Dzięki temu można było oglądnać ten serial. Później Niemcy wytoczyli im proces skończyło się nadawanie "V".

Również pamiętam jak leciał ten serial na TVP 3. Teraz mam 27 lat więc to były czasy mojej młodości. Pamiętam, że na TVP3 /katowice leciały jeszcze Simpsony i program rozrywkowo informacyjny Sky One News czy coś takiego. "V" leciał napewno w niedzielę jakoś o 18 lub 18:30.

No ja na SKY ONE w srody o 23:30 ogladalem ówczesna satelita heeh. Teraz juz tylko DVD :)

Ja też pamietam V i właśnie niedawno przypomniał mi się ten serial, nie wiem kiedy dokładnie leciał, ale teraz mam 28; dobrze pamietam z jaką fascynacją i oczekiwaniem patrzyłem na poczynania "visitors" - V. Szczególnie pamiętam zjedzenie papugi przez Diane, (przyznam się, że trochę się w niej podkochiwałem) oraz filmowanie przez Donovana sceny, gdzie jeden z obcych ściągał sobie skórę okazując swoje szpetne lico - niestety został przyuważony ślepiami gada i wywiązała się bójka. Serial dla mnie był genialny - dla swojego czasu gdy był emitowany. Jeden z pierwszych filmów o takiej tematyce i dosyć bogatych wątkach po '89.

Dla odświeżenai dawnych czasów the final battle można zobaczyć na youtube.

Dormant

No zawszem ozna powspominac na forach :) choćby i na stronie www.v-serial.com

ocenił(a) serial na 8

Wreszcie odnalazłem ten serial!!! Oczywiście, że był emitowany w Polskiej TV , nie pamiętam na jakim kanale ale oglądałem go w Warszawie. To super serial , byłem w niego na maksa wkręcony jako dzieciak.

twim

No ba bo to super serial, teraz jest nowa seria i można przezywać na nowo :)

ocenił(a) serial na 10

też oglądałem "V" w TVP Katowice (retransmisja Sky One) jak i "Alien Nation" :)

ocenił(a) serial na 7
krismovies

Niebywałe jak to kiedyś publiczna telewizja piraciła. Wyobrażacie sobie teraz, że nagrywają coś z zagranicznej stacji, a potem emitują u siebie i to z logiem tej stacji?

ocenił(a) serial na 10
Telewidz

Tyle, że wtedy nie było to piractwem, odbywało się to za zgodą zachodnich stacji! Z tego co wiem, to zarząd TVP zdecydował o zaprzestaniu transmisji z prostego powodu - były tam też emitowane reklamy, z tytułu których TVP nie dostawała kasy:)

ocenił(a) serial na 7
krismovies

A co za problem je wyciąć?

Nie wierzę, że odpowiadam na komentarz napisany 18 lat temu!!! :D :D :D
Ale tak, potwierdzam. Sam to oglądałem za dzieciaka. Pamiętam że jak prezenterka TV zdjęła skórę i zmieniła się w jaszczurkę to uciekłem z pokoju.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones