serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Vagabond

Bae-ga-bon-deu
2019
1h 3m
7,7 1 080
ocen
7,7 10 1 1080
Kiedy jego bratanek ginie w katastrofie lotniczej, kaskader Cha Dal-heon postanawia zbadać przyczyny wypadku z pomocą tajnej agentki Go Hae-ri. Zobacz pełny opis
Vagabond zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

"Vagabond" to historia kaskadera Cha Dal-geona (w tej roli Lee Seung-gi), który z powodów osobistych zaczyna badać okoliczności katastrofy lotniczej i w konsekwencji odkrywa wielki skandal korupcyjny. Bae Suzy wcieli się w rolę Go Hae-ri, najstarszej córki zmarłego żołnierza piechoty morskiej, która, by wesprzeć finansowo matkę i młodsze"Vagabond" to historia kaskadera Cha Dal-geona (w tej roli Lee Seung-gi), który z powodów osobistych zaczyna badać okoliczności katastrofy lotniczej i w konsekwencji odkrywa wielki skandal korupcyjny. Bae Suzy wcieli się w rolę Go Hae-ri, najstarszej córki zmarłego żołnierza piechoty morskiej, która, by wesprzeć finansowo matkę i młodsze rodzeństwo, postanawia zatrudnić się jako tajna agentka wywiadu, chociaż tak naprawdę chciała zostać zwykłą urzędniczką.

studio
Sony Pictures Television
tytuł oryg.
Bae-ga-bon-deu
inne tytuły
Vagabond Międzynarodowy
więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

"Bóg Wojny" nadal w formie, a Suzy B…. no cóż… w Goo-ga-eui-seo (2013) dobrze im wyszło, więc czemu by nie spróbować jeszcze raz? Szkoda tylko, że muzyka nie była na tym samym poziomie.

*W Korei nad scenariuszem przeważnie pracuje tylko jedna osoba, a nie zespół (inaczej jak na zachodzie, gdzie są np. specjalista...

więcej

Czekam na drugi sezon.
Zarówno fabuła i aktorzy, rewelacja.
Zero nudy.

zakończenie

ocenił(a) serial na 7

Co to ma być za zakończenie? O drugim sezonie ani widu, ani słychu. Nie podoba mi się to. PS Sezon 1 ma 16 odcinków, po co ktoś pododawał ich więcej niż jest w rzeczywistości? Do poprawy.

Bardzo dobrze poprowadzona fabuła od początku do końca.

rewelacja

ocenił(a) serial na 10

żaden fan azjatyckiego kina się nie zawiedzie :) gorąco polecam, ścisły top produkcji netflixa oraz świetle azjatyckie kino.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones