serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Validé

2020
30m
6,3 279
ocen
6,3 10 1 279
Od chłopaka z ulicy po niekwestionowaną gwiazdę – to klasyczna ścieżka kariery w świecie rapu. Clément jest utalentowanym młodym raperem, który pewnego dnia zostaje... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Validé zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Od chłopaka z ulicy po niekwestionowaną gwiazdę – to klasyczna ścieżka kariery w świecie rapu. Clément jest utalentowanym młodym raperem, który pewnego dnia zostaje doceniony za swoje umiejętności przez jedną z największych francuskich gwiazd. Ale sojusz szybko przeradza się w niebezpieczną rywalizację. W obsadzie przebojowej produkcji znalazła się plejada gwiazd lokalnej sceny hip-hopowej.

Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

... pieni mi się w brzuchu, bo talerza tu zapiłem piwem". ciekawe, jak wyglądałby taki serial osadzony w realiach rodzimego rapu. tutaj, dwa sezony łyknąłem w dwa dni.

Po 1 sezonie dalej pamiętam kawałek o Apaczu wychodzącym z tipi i Buena noche.
W 2 sezonie nic nie zapada w pamięć.
Wydaje mi się większość hype we Francji to gościnne występy aktorskie znanych raperów. Nie znam rap fr więc znane twarze, które się pojawiają w serialu nie robiły na mnie wrażenia.

Bardzo dobry serial, któremu autentyczności dodaje udział gwiazd tamtejszej sceny rap. Wyobrażacie sobie podobną konwencję serialową - w rolach głównych Pezet i Tede.

jeden z nielicznych seriali francuskich który mi się podobał,w 1 sezonie świetny Apacz w 2 Laetitia Kerfa :D Dj Sno też mocno daje radę.Polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones