PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693268}

Velvet

7,6 2 011
ocen
7,6 10 1 2011
Velvet
powrót do forum serialu Velvet

Antena 3 jak nigdy nie zawodzi jeśli chodzi o seriale. Lekki i przyjemny trochę utrzymany w stylu
Gran Hotel. historia stara jak świat, dwójka młodych ludzi którzy nie mogąbyć razem z wielu
powodów a jadnym z nich są różnice klasowe. Serial przepełniony elementami typowymi dla
lat 50 i 60, perełka jesli chodzi o stroje z tamtych lat, ogolnie spoko, pierwsze trzy odcinki nie
trzymaja w napieciu ale sie rozkręca :P

ocenił(a) serial na 6
annagiex

Gdzie go oglądasz? :)

Creativelikeyou

series.ly nie pamietam ale chyba jest potrzebne zaproszenie jak chcesz to podaj maila i cię zaproszę ;)

ocenił(a) serial na 6
annagiex

oglądasz po hiszpańsku, tak myślałam :)

annagiex

Czy nadal aktualne?

ocenił(a) serial na 8
annagiex

Ja powiedziałabym raczej, że Bambu nie zawodzi... seriale wychodzące spod produkcji "Bambú Producciones" nie schodzą poniżej poziomu ;)

Znakomita ścieżka dźwiękowa + piękne stroje z lat 50 i 60, gra Asier'a Etxeandia jako Raúla de la Riva to czysta poezja. Szczerze mówiąc bardziej przyciągają mnie do serialu wątki drugoplanowe, niż sama główna para. Już nie mogę się doczekać drugiego sezonu... i co nowego wymyśli Mateo ;)

użytkownik usunięty
RiDka

Racja, główna para to sztywny konformista i masochistka. Czekam aż Ana nabierze trochę charakteru. Może znajomość z tajemniczym pilotem jej w tym pomoże? ;)

Uwielbiam Raula. Mam nadzieję, że wróci w kolejnym sezonie. Z Ritą tworzą świetny duet :D

http://www.viki.com/videos/1045637v-galeras-velvet-episode-1 tu macie ja sie skuszę mówicie,że klimaty GH?to super ;) a jakies inne seriale antena 3 polecacie?;P

użytkownik usunięty
maaarz

Planuję jeszzcze "Sin Idetidad", "El tiempo entre costuras", "El internado" i "Gran Hotel", którego jeszcze nie widziałam.

2 pierwsze tez mam w planie ale nie wiem gdzie oglądac GH I EI widziałam-genialne. ;))

użytkownik usunięty
maaarz

Napisz do mnie na senne-marzenie małpla tlen kropka peel, pomogę :)

El tiempo entre costuras też piękny... Książka też fajna, ale dużo opisów, więc zależy co kto lubi.

Czy adres jest aktualny? Chętnie obejrzałabym coś z tej listy :)

użytkownik usunięty
n_agnes

Jak najbardziej, choć przyznam, że nie wiem czy to samo można powiedzieć o źródłach. Jednak poszperam w razie konieczności :)

maaarz

Ja również polecam El Internado - jest to najlepszy serial, jaki kiedykolwiek oglądałam! Gran Hotel też cudny :)

annagiex

Przyznam, że serial bardzo miło się ogląda, wnosi pewien powiew świeżości, bo na amerykańskich, plastikowych aktorów nie mogę już patrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones