Jak wrażenia po obejrzeniu teledysku Lodo do "Otro dia mas"? ;)
http://vimeo.com/88994386
Racja! :D Jutro mam ten występ, do jakiegoś tam teatru jadę, a tu mnie temperatura łapie ;_;
Przy okazji- avatar Skai w HD- http://iv.pl/images/28659291561228122028.png ^^
W odcinkach Violetty zakupionych w empiku :D
Wybacz, że tak długo nie odpisywałem ;D Tamtego dnia już na filmweb nie wchodziłem na laptopie <na telefonie nie chciało mi się odpisywać, ja leniwy>. Następnego dnia byłem zmęczony tym występem w teatrze. No, nie wystąpiliśmy, nie załapaliśmy się ;d Dwie pierwsze szkoły wystąpiły, potem tamci aktorzy co to organizowali chcieli pokazać jak powinno się grać <z godzinę pokazywali, całą sztukę chyba>, no i nie starczyło czasu dla nas. Ale i tak byłem zmęczony ;d Wczoraj i dzisiaj prądu nie miałem.
Ale Ty czop jesteś, jak możesz nie wiedzieć. XD W piątek wyciekło. *-* http://iv.pl/images/76831720773097266675.jpg
Pfff, no dopsz. xD Nie, nie było tc, ale piosenkę nagrywają razem. *-* https://www.facebook.com/photo.php?v=609654492456600
Wszystko dobrze. Właśnie uczę się gegrt, bo jutro będę musiała pokazać na mapie wszystkie 23 parki narodowe. ;_; A u Cbiebie?
Całkiem całkiem. ;)
Ja na miejscu ten dziewczyny to bym się przestraszyła gdybym odnajdywała swoje zdjęcia z chłopakiem. Idziesz sobie ulicą, a tu nagle wszędzie porozrzucane twoje zdjęcia. Na policje... Poza tym kto robi obcym ludziom zdjęcia jak się całują, a potem je rozrzuca?