PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668104}

Violetta

6,3 6 549
ocen
6,3 10 1 6549
Violetta
powrót do forum serialu Violetta

Violetta to jeden z najgorszych seriali jakie powstały, żałosna gra aktorska a serial jest beznadziejny! Violetta która ma około 19 lat, ubiera się jak 5 letnia dziewczynka i przeżywa problemy miłosne -_- moim zdaniem ten serial powstał żeby wyłudzać kasę na różnych zabawkach czy przyborach. Współczuje tym którzy go oglądają, ponieważ mim zdaniem ten serial jest dla typowo nie-inteligentych osób.

ocenił(a) serial na 10
chocolate_milk_filmaniak

Fakt faktem Violetta to produkt... Ale Hannah Montana również była produktem ;/ Seriale na Disney Channel często robione są po to, aby później sprzedawać książki, zeszyty, piórniki, bluzki z podobiznami owych gwiazd. To normalne, bo dzięki temu kręci się im biznes.

Violetta (jako postać) ma ok. 17 lat, jednak Martina, gdy zaczynała grać miała zaledwie 14 lat. I nie sądzę, aby Violetta ubierała się jak 5 latka - ja też lubię pastelowe kolory, spódniczki... To bardzo dziewczęcy styl i tyle. Np. w Hannie Montanie Miley Stewart tak się nie ubierała - wkładała jakieś dżinsy i bluzkę, tak po prostu na luzie, jak większość nastolatek. Porównuję je, bo one są zupełnie różne, a jednak oba seriale, w których grały osiągnęły dużą popularność (tak, wiem, Hannah Montana o wiele większą).

I nie uważam się za nie-inteligentną osobę - mam 16 lat i sama oglądam ten serial. Racja - nie jest on bardzo ambitny, ale pamiętajmy, że został wyprodukowany dla dzieci. Jeśli jesteś bardziej wymagającym widzem - masz masę innych seriali, niekoniecznie na DC.

A i tak sądzę, że należy pogratulować Argentynie, bo to pierwszy serial z Ameryki Łacińskiej, który odniósł taką popularność . Spójrzcie na I love Violetta - to jest dopiero marne...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones