PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668104}

Violetta

6,3 6 548
ocen
6,3 10 1 6548
Violetta
powrót do forum serialu Violetta

Badziewie

ocenił(a) serial na 1

Już pomijając beznadziejną grę aktorkską.... Te sztuczne miny i udawany płacz. Uważam, że ten serial to zaburzony obraz dzisiejszej młodzieży. Nie sądzę, żeby jakakolwiek siedemnastolatka ubierała sie i zachowywała jakby chodziła do przedszkola. Te jej różowe suknie i kolorowe spódniczki. Żenada! Do tego dość zabawne jest to, że tyle ludzi nie ma co jeść i nosi stare, zniszczone ubrania, bo na inne ich nie stać, a Violcia płacze, że jest zbyt bogata i Thomasek jej nie chce. Co się z tym światem dzieje? Przez chwilę zastanawiałam się, czy to przypadkiem nie jest parodia, ale Disney Channel to chyba nie to poczucie humoru. Nie chcę hejtów od fanek Różowietty i wiem, że podobne tematy były już zakładane, ale musiałam sie powyżywać na klawiaturze.... Uff, chyba skończyłam

Truskaffka11

masz szczerą racje. Ta Tini Srini w ogóle grać nie umie. Ona żadnej większej roli po tym gównie nie dostanie raczej. Widziałem w TV aktorki i aktorów, którzy zaraz po urodzeniu grają lepiej niż ona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones