Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy (2022)
Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy: Sezon 1 Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy Sezon 1, Odcinek 3

Adar

1h 9m
5,4 2 595
ocen
5,4 10 1 2595
Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy
powrót do forum s1e3

Pierwszy odcinek mnie załamał. Runęły marzenia o fajnym, mrocznym klimacie śródziemia, zamiast tego cukierowo-plastikowa bajka. No ale dobra. Do drugiego odcinka usiadłem już bez żadnych oczekiwań i złudzeń, żeby to sie po prostu dało obejrzeć. O dziwo - było znacznie lepiej. Po pierwsze drugi odcinek dzięki hobbitom i krasnoludom nieco lepiej pasuje, po drugie nie ma najbardziej irytującego protagonisty w postaci rozkapryszonej nastolatki w fazie buntu - Gladrieli. Ale nie byłem gotowy na to co mnie czeka w 3-cim odcinku. Na to chyba nikt nie był gotowy. Dialogi głupsze i sztuczniejsze niż w kreskówkach. Przy tym odcinku polskie komedie romantyczne robione na jedno kopyto są arcydziełami zostawiającymi widza z egzystencjalnymi pytaniami. No i na deser scena walki łańcuchami. To nawet nie jest poziom komedii z Jackie Chanem. To jest parodia. Dlaczego? Dlaczego ktoś to zrobił? Nie potrafię zrozumieć co tu sie stało.

ocenił(a) serial na 1
Giovani_Lione

100% racji, ja po trzecim odcinku daruję sobie ten serial. Masochistą nie jestem, by katować się dalej takim ścierwem. Mając taki budżet miałem nadzieję, że stworzą dzieło na miarę "Władcy Pierścieni" Jacksona, jednak skończyło się tylko na przechwalankach, że to "najdroższy serial w historii". Całkowita parodia twórczości Tolkiena, wszystko co napisał, jest tu odbite jak w krzywym zwierciadle. Parodia to dobre słowo podsumowujące tę produkcję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones