Władcy raju

2015 69 odcinków
Władcy raju
6,7 11
ocen
6,7 10 11
24
chce zobaczyć
{"type":"film","id":723292,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Due%C3%B1os+del+Para%C3%ADso-2015-723292/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Władcy raju
  • Adpadi123 ocenił(a) ten serial na: 7

"Władcy raju" czyli "Duenos del Paraiso" z Kate del Castillo ("Królowa Południa") w ofercie Horizon GO! Licencja nie obowiązuje telewizji! Obowiązuje tylko platformy VOD!

• Germanotta ocenił(a) ten serial na: 7

Adpadi123 Szkoda, że z platformy mogą korzystać tylko abonenci UPC :( A może się mylę?

• Adpadi123 ocenił(a) ten serial na: 7

Germanotta Niestety masz rację :( Ostatnio próbowałem się zalogować i obejrzeć ale nie mam abonamentu UPC :( Niestety serial się zmarnuje bo wiele osób chcący oglądać serial nie korzysta z UPC... Wielka szkoda bo serial jest bardzo dobry i jest to chyba 2. serial w Polsce z "Super serie" Telemundo z gatunku narcoseriale :( 1. narcoserialem Telemundo w Polsce była wspaniała "Królowa Południa" gdzie główną rolę również gra Kate del Castillo :)

• Adpadi123 Mam do Ciebie pytanie. Widzę że się w miarę znasz na tym jakie sa seriale w Horizon Go. Jesli tak to polecisz mi oprócz tego coś ciekwego