PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720912}

Włoska narzeczona

Muchacha italiana viene a casarse
8,0 798
ocen
8,0 10 1 798
Włoska narzeczona
powrót do forum serialu Włoska narzeczona

śmiech..

ocenił(a) serial na 7

Strasznie mnie denerwuje Fiorelli śmiech taki głośny i histeryczny.

ocenił(a) serial na 8
tojagosia

tak lubie livie, ale w tym serialu niezbyt ma ciekawa ta role i ten smiech jej tez mnie drazni. Bardziej pasuja do niej role jak w triumf de amor gdzie grala rozkapryszona dziewczynke z harakterkiem, a pozniej sie zmienila na lepsze. :) Ta rola wloszki tez moglaby byc bardziej przypominajaca ta dziewczyne z tamtego serialu.

ocenił(a) serial na 7
Monalia

Nie oglądałam jej w triumf de amor ale zobaczę.Zaciekawiłaś mnie.
Meksykanki są chyba naiwne bo każdy serial z nimi jest taki ze główna aktorka jest cnotką taką delikatną grzeczną takim aniołkiem bez skrzydeł.

Monalia

w ostatnich odcinkach jak gada z Pedrem to się drze na cały regulator, słuchać już tego nie możnaaaaaa :/ to samo ze śmiechem i wszelakie konwersacje z babką, aż głowa puchnie :/

ocenił(a) serial na 7
jasmin35

No wkurzające albo jak się tłumaczy jedno i to samo gada. I tak jej śmiech histeryczny mnie najbardziej złości. Nie wiem czy ktoś się zauważył, ale jak ona się złości w Oblicza miłości zauważyłam to robi taką minę, strasznie jej mina upodobnia się do wilka złego.

ocenił(a) serial na 8
tojagosia

Zgadzam sie haha. Ona cala histeryczka bez grzeszkow:)

ocenił(a) serial na 4
tojagosia

Jest potwornie infantylna i koszmarnie irytująca. I wychodzi niestety tak że pieniądze są ważniejsze, bo za Vittorio wyjść nie chce, ale wyjdzie bo dorobiła sobie ideologie o wielkiej obietnicy. Wszystkie inne wątki są ciekawsze niż Fiorelli

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones