PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34505}

W 80 dni dookoła świata

Around the World in 80 Days
7,2 3 406
ocen
7,2 10 1 3406
W 80 dni dookoła świata
powrót do forum serialu W 80 dni dookoła świata

Niestety nie mogę trafić by ją nagrać. Nadają tylko to badziewie z Jackie Khanem.

wybrzydzacz

To "badziewie" ma mnóstwo uroczych smaczków i nawiązań do innych filmów, poczynając od "Miłość, szmaragd i krokodyl". A Arnold Schwarzenegger jako turecki książę po prostu wymiata! I ten jego tekst: w tej wannie siedział nawet gubernator Kalifornii - podejrzewam, że sam go dodał do scenariusza, bo ten aktor ma genialne poczucie humoru i dystans do samego siebie. A poza tym po co nagrywać, skoro jest dostępny na CDA?

ocenił(a) serial na 9
piasia

Po co nagrywać? Co to za oglądanie na komputerze, czy smartfonie? To profanacja dobrych filmów. I jeszcze mam za to płacić? Do oglądania filmów jest ekran telewizora z dołączonym dyskiem, a nie komputerem. Niestety w TV puszczają w kółko te same beznadziejne filmy, a dobre filmy zdarzają się rzadko. W Internecie też są w większości nowe kiepskie filmy, a stare, wartościowe filmy zdarzają tylko na TV Kultura. Stare to nie znaczy przedwojenne. Wiele, a właściwie prawie wszystkie, wartościowe filmy powstały w latach 50-90. Potem, to już dno.

wybrzydzacz

Na CDA jest bezpłatnie :) I można sobie podłączyć komputer do ekranu telewizora, a dodatkowo dźwięk odtwarzać przez wieżę stereo. Nie wyobrażam sobie oglądania czegokolwiek na smartfonie, chyba że za karę, bo to koszmar i katorga.

ocenił(a) serial na 9
piasia

No, niezupełnie. Bezpłatnie to tam jest przez dwa tygodnie, a całkiem bezpłatnie są tylko niektóre filmy czy seriale. Poza tym, czasem dołączanie komputera do TV jest kłopotliwe. Dlatego mam filmy na dyskach dołączonych do telewizora, a dźwięk przez kino domowe :)

ocenił(a) serial na 9
wybrzydzacz

Bezpłatnie na cda są tylko wybrane filmy tkz premiery. Większość fajnych filmów dostępnych jest za darmo.

ocenił(a) serial na 9
piasia

ten film nie ma wiele wspólnego z książką ...poza tytułem !

wybrzydzacz

Mam na Dvd w bardzo dobrym stanie. Jak nowa. Oddam za dwie dyszki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones