PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792906}

W czasach wojny

Tiempos de guerra
7,2 988
ocen
7,2 10 1 988
W czasach wojny
powrót do forum serialu W czasach wojny

Serial niestety rozczarowuje. Obejrzałam 6 odcinków i mam wrażenie, jakbym oglądała operę mydlaną i to jeszcze nie najwyższych lotów.
Szkoda, bo temat fajny i można było z tego zrobić coś ciekawego.

Hiacynta_3

To słabo. Bo myślałem że serial cos ciekawego będzie sobą prezentował.

ocenił(a) serial na 5
Hiacynta_3

Zgadzam sie stanowczo czuje sie jakbym ogladala zbuntowanego aniola itp watki ciagna sie dlugo zupelnie bez potrzeby, te milpsne perturbacje kazdej ale to kazdej mlodej kobietki to wszystko juz bylo jest przynidnawe i ciagnie sie jak flaki z olejem

Hiacynta_3

to typowe dla hiszpańskich seriali (;

manowce

Pozwolę się nie zgodzić. Tak jest może w serialach południowoamerykanskich. Polecam serial Telefonistki. Wartka akcja wciągająca fabuła.

arti2807

oglądałam (: idealnie wpasowuje się w ten trend - dramaty, dramaty i jeszcze raz miłość!

manowce

Jak chyba większość seriali, które są obyczajowe. Takie produkcje mają ,,na sumieniu" wszystkie kraje. Ja miałem na myśli wartką akcję. A jak ktoś nie chce miłości zawsze może obejrzeć pełen wachlarz kryminałów, które mają do zaoferowania Hiszpanie.

arti2807

ale mnie się Telefonistki podobały (: zresztą, tak jak mówisz, równie "telenowelową" atmosferę miał chociażby serial Pokojówki z z Beverly Hills.

manowce

Dokładnie.

Hiacynta_3

Obejrzałam do końca i powiedziałabym, że im dalej, tym gorzej.
Chyba jedyną sensowną bohaterką jest Księżna, reszta głównych postaci, zarówno żeńskich jak i męskich nie powala. Zakończenie... faktycznie jak w brazylijskiej telenoweli (nie będę spojlerować). Rozczarowana jestem tym bardziej, że parę hiszpańskich tytułów obejrzałam, podobały mi się, więc z tym większym zainteresowaniem odpaliłam to 'cudo'.
No cóż, na pewno nigdy do niego nie powrócę i polecać nie będę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones