MiniserialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Miniserial

W domu zombie

Dead Set
2008
24 min.
7,0 3 646
ocen
7,0 10 1 3646
2 249
chce zobaczyć
Świat opanowały zombie. Jedynymi ludźmi, którzy nie wiedzą o inwazji są bohaterowie telewizyjnego show "Big Brother". Więcej Mniej
W domu zombie zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Akcja tego mini-serialu rozgrywa się w Wielkiej Brytanii. Kraj padł ofiarą plagi zombie mordujących przedstawicieli ludzkiej populacji. Sytuację pogarsza fakt, że ludzie, którzy zostali "zabici" przez zombie sami stają żywymi trupami, poszerzając tym samym armię umarlaków. Jedynymi ludźmi, którzy nie są świadomi sytuacji są uczestnicyAkcja tego mini-serialu rozgrywa się w Wielkiej Brytanii. Kraj padł ofiarą plagi zombie mordujących przedstawicieli ludzkiej populacji. Sytuację pogarsza fakt, że ludzie, którzy zostali "zabici" przez zombie sami stają żywymi trupami, poszerzając tym samym armię umarlaków. Jedynymi ludźmi, którzy nie są świadomi sytuacji są uczestnicy telewizyjnego show "Big Brother". Będą oni musieli stawić czoła zagrożeniu oraz znaleźć bezpieczną drogę ucieczki z Domu Wielkiego Brata, tym bardziej, że zombie już znają miejsce pobytu bohaterów.

studio
Zeppotron
tytuł oryg.
Dead Set
inne tytuły
W jednym z odcinków, kiedy Kelly wsiada do niebieskiego samochodu i odkrywa, że nie ma kluczyków w stacyjce, wybiega z niego i zatrzaskuje drzwi. W kolejnym ujęciu są one jednak szeroko otwarte.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych