miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

W domu zombie

Dead Set
2008
24m
7,0 3 697
ocen
7,0 10 1 3697
Świat opanowały zombie. Jedynymi ludźmi, którzy nie wiedzą o inwazji są bohaterowie telewizyjnego show "Big Brother". Zobacz pełny opis
W domu zombie zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Akcja tego mini-serialu rozgrywa się w Wielkiej Brytanii. Kraj padł ofiarą plagi zombie mordujących przedstawicieli ludzkiej populacji. Sytuację pogarsza fakt, że ludzie, którzy zostali "zabici" przez zombie sami stają żywymi trupami, poszerzając tym samym armię umarlaków. Jedynymi ludźmi, którzy nie są świadomi sytuacji są uczestnicyAkcja tego mini-serialu rozgrywa się w Wielkiej Brytanii. Kraj padł ofiarą plagi zombie mordujących przedstawicieli ludzkiej populacji. Sytuację pogarsza fakt, że ludzie, którzy zostali "zabici" przez zombie sami stają żywymi trupami, poszerzając tym samym armię umarlaków. Jedynymi ludźmi, którzy nie są świadomi sytuacji są uczestnicy telewizyjnego show "Big Brother". Będą oni musieli stawić czoła zagrożeniu oraz znaleźć bezpieczną drogę ucieczki z Domu Wielkiego Brata, tym bardziej, że zombie już znają miejsce pobytu bohaterów.

studio
Zeppotron
tytuł oryg.
Dead Set
inne tytuły
W jednym z odcinków, kiedy Kelly wsiada do niebieskiego samochodu i odkrywa, że nie ma kluczyków w stacyjce, wybiega z niego i zatrzaskuje drzwi. W kolejnym ujęciu są one jednak szeroko otwarte.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Krótki opis

ocenił(a) serial na 8

Może napisze parę zdań o serialu „W domu zombie”. Oglądamy ocalałych, którzy uczestniczyli w telewizyjnym show „Big Brother” podczas całej apokalipsy trupów. Odcięci od świata, odizolowani w budynku, próbują zrozumieć co wydarzyło się „na zewnątrz” i o co chodzi z tymi chodzącymi trupami. Na pozór bezpieczni, otoczeni...

więcej

big zombi

użytkownik usunięty

To jest naprawdę dobry serial. Nie wiem dlaczego kojarzy mi się z `The Oficce` i `Ligą
dźentelmenów? Może paradokumentalna forma? Może dlatego, że jest brytyjski? Może jakiś poziom
humoru? Może podobieństwo postaci? Nie wiem. Jedno mogę powiedzieć, to jest naprawdę dobry
serial, chyba nisko bużetowy. W nim...

Ja rozumiem, że Brytyjczycy, ale są jakieś granice. Są w bezpiecznym miejscu, w którym jest jedzenie i woda, to zaczynają się zabijać i sami wpuszczają zombie.

Bardzo fajnie się go oglądało. Dużo lepszy od niektórych nowszych filmów o zombie. Jedyny
minus to biegajace żywe trupy, ale da się wytrzymać. Podobało mi się zakończenie całego serialu.

CO LEPSZE ?

ocenił(a) serial na 5

Serial The Walking dead czy Dead set ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones