PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491355}

W domu zombie

Dead Set
7,0 3 695
ocen
7,0 10 1 3695
W domu zombie
powrót do forum serialu W domu zombie

Bardzo fajnie się go oglądało. Dużo lepszy od niektórych nowszych filmów o zombie. Jedyny
minus to biegajace żywe trupy, ale da się wytrzymać. Podobało mi się zakończenie całego serialu.

ocenił(a) serial na 4
sss_111

Boże przeczytaj mój post...

"Jak dla mnie gniot i to ma mieć jakąś kontynuację? Jak w pierwszym ''sezonie'' wszyscy
bohaterowie zginęli. Nie wiem jak wy to możecie porównywać do TWD. To całkiem inny serial, nie
dorasta nawet do stóp Walking Dead. Jacyś za przeproszeniem idioci grali w obsadzie. To ma być
horror? To jakaś komedia, oglądałem i w większości się śmiałem. A końcówka najlepsza,
SPOILER: debil otworzył bramę, zombie wbiegły i wszyscy zginęli. Gniot, gniot i jeszcze raz gniot.
PS. To coś ma mieć kolejne odcinki? Jeśli tak to proszę o info, chcę zobaczyć czy dalej będzie to
nagrywane na takim poziomie jakim było..."

ocenił(a) serial na 4
fiImweb24

Z walking dead nie ma co porównywać, zgadzam się:-)

ocenił(a) serial na 10
fiImweb24

mimo wszystko uważam, że Dead Set jest lepszy - szkoda tylko, że taki krótki - Walking dead za bardzo rozlazły i nudzi... W dead set ciągle coś się działo

ocenił(a) serial na 4
michaltadeusz975

Bez jaj. Dawać temu 10?

użytkownik usunięty
fiImweb24

Nie zgadzam się. TWD to ekranizacja świetnego cyklu komiksów Kirkmana. A `Dead set` to rzecz osobna. w moim odczuciu jeśli mam porównywac obie produkcje, to choć jestem fanem serii komiksów Kirkmana, stawiam wyżej `Dead set` jako film nad serialem na podstawie komiksów Kirkmana. Serial jest ok, mimo że słabo trzyma sie komiksowego pierwowzoru. Jednak `Dead set` jako dzieło osobne jest dla mnie o klasę wyżej niż serial TWD. michaltade ten serial nie mógł być dłuższy. To chyba wynikało z zalożeń?

sss_111

Komentarz zachęcający i z tego co piszesz podobał ci się serial, to skąd ta ocena? Jedno z drugim się nie pokrywa, bezsens :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones