PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111437}

W niewoli uczuć

Abrázame muy fuerte
7,6 548
ocen
7,6 10 1 548
W niewoli uczuć
powrót do forum serialu W niewoli uczuć

Obejrzałam sobie tę telkę po latach i doszłam do wniosku, że Maria del Carmen wcale nie była taka święta, powiedziałabym nawet, że niezłe z niej było ziółko! :D Zagięła w dzieciństwie parol na Carlosa Manuel'a i nie chciała go popuścić nawet wtedy, gdy był już żonaty :P Nawet Jose Marię pocałowała, by wzbudzić w procie zazdrość :P Nie miała też nic przeciwko, gdy Federico prawie obmacywał ją w tańcu, lol. Carlos Manuel ożenił się z Deborą pewnie dlatego, że nie chciał być posądzony o pedofilię. W sumie dobrze, że Maria del Carmen tak o niego walczyła i nie dała sobie Deborze w kaszę dmuchać, bo nie ma nic gorszego niż protka, która tylko płacze i biadoli jak to nie może być z protem, bo to czy tamto, lepsze są takie charakterne protki.

SlodkaZmijka

oglądałam tą telenowelę w dzieciństwie i powiem jedno- gniot. Bywały gorsze, ale ta nie jest wyjątkiem. Przejaskrawione postacie, poprawne lub zepsute aż do bólu np. Federico i Deborah jako ci najgorsi, Maria del Carmen i Christina jako święte za życia i do bólu przewidywalna fabuła. Kto by się nie domyślił, że w końcu wyda się to, że Christina jest matką Marii del Carmen i jeszcze ten wątek o bohaterze, który w rzeczywistości jest synem swego wroga...porażka. konkurs na królową wsi, która podbiła serca wszystkich mieszkańców? Tak a propos wątpliwej świętości bohaterki to była ona bardziej naiwna... dziwne, że nie domyśliła się, że Federico nie traktuje jej jak córki i nie wyciągnęła wniosków z miłości i przywiązania Christiny i chłodnej w obejściu Racheli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones