PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=872817}

W tłumie

The Crowded Room
7,6 5 093
oceny
7,6 10 1 5093
W tłumie
powrót do forum serialu W tłumie

Aby ostatnim alterego była ta lekarka, albo ta Danny+inne to były tej lekarki osobowości i ona opuszczała zakład po leczeniu = system rozwalony i 10/10

ocenił(a) serial na 7
maximus_

A może by tak oznaczyć spoiler co?

maximus_

Ale wiesz, że to jest możliwe. Słowa z ostatniej sceny. Teraz ja będę aniołem stróżem. Jak ona wychodziła z ośrodka miała dziwny wyraz twarzy. Potem odwróciła się i widziała w oknie Danego i Adama, który zniknął. Nie zdziwię się jeśli powstanie 2 sezon i ten wątek zostanie pociągnięty.

gasior997

no ja bym tak zrobił właśnie

ocenił(a) serial na 10
maximus_

To się kupy nie trzyma.

MateoWLP

zależy jaka konsystencja kupy

ocenił(a) serial na 9
maximus_

Wydaje mi się, że to nie serial tego typu żeby jeszcze coś wyciągnąć na końcu... chociaż sam przyznam czekałem na jakiegoś plot twista :) Ale to już chyba takie zboczenie po obejrzeniu wielu filmów i seriali.

ocenił(a) serial na 9
maximus_

Wydaje mi się, że to nie serial tego typu żeby jeszcze coś wyciągnąć na końcu... chociaż sam przyznam czekałem na jakiegoś plot twista :) Ale to już chyba takie zboczenie po obejrzeniu wielu filmów i seriali.

Fabuła raczej nie wskazuje, że Rya jest alter ego. Jest normalną bohaterką, wydarzenia są spójne. Słowa Danna na końcu - że ma dług dom spłacenia i teraz on będzie aniołem stróżem + on i Adam w oknie mówią nam, że nie połączył wszystkich swoich osobowości. Adama wyparł, zapomniał o nim ze względu na traumatyczne przeżycia. Teraz wszystko sobie ułożył i pogodził się z przeszłością, a tym samym mógł z nią żyć - zostać opiekunem wykreowanego wcześniej Adama. Wydaje mi się, że nawet świetliki są takim symbolem ujawnienia się właśnie Adama. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones