PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=872817}

W tłumie

The Crowded Room
7,6 5 093
oceny
7,6 10 1 5093
W tłumie
powrót do forum serialu W tłumie

Zbyt wolne tempo ,masa niepotrzebnych scen ,głupich nielogicznych dialogów ,wszystko po to żeby liczba odcinków się zgadzała ! Szkoda ponieważ wyszedł by z tego dobry miniserial pełen treści a tak flaki z olejem ! Polecam pierwszy odcinek oraz ostatni wszystko będziecie wiedzieć zaoszczędzicie 8 godz życia bezcenne ! A ostatni odcinek warto jeśli chcecie popłakać dobry dramat!

lupus198116

A jakie sceny sa wedlug Ciebie niepotrzebne? Bo wydaje mi się, że właśnie prawie każda scena, szczególnie z pierwszych odcinków ma jakieś znaczenie, które później pozwala zrozumiec sens serialu.

ocenił(a) serial na 3
zosia_gozdal

No ja własnie zobaczyłem 1,5 odcinka po czym odpaliłem ostatni i wiem WSZYTSKO! Stąd zdanie niepotrzebne sceny ! Po za tym fryzura Toma Hollanda w tym filmie irytuje kto mu to zrobił? Totalnie nienaturalna i nie uwierzę że ktokolwiek był by wstanie się tak nosić nie będąc upośledzonym ! Po za tym jego głos jest irytujący! Sceny dramatyczne gra dobrze! Dialogi podczas tych rozmów OMG SERIO? No pwoiedz tylko że nie można było zrobić tego bardziej wartko,angażująco ,tak żebym nie zasypiał? Historia ma potencjał wykonanie NIE ! Ale to moje zdanie ,nudziłem się ,nie wciągnoł mnie ,a lubię niespieszne filmy ,seriale ale jest taka cienka granica gdy widze że ktoś gra na czas i ona zostałą przekroczona!

ocenił(a) serial na 10
lupus198116

Komentarz ćwierćinteligenta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones