PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=872817}

W tłumie

The Crowded Room
7,6 4 897
ocen
7,6 10 1 4897
W tłumie
powrót do forum serialu W tłumie

Za co Danny został pobity przez szkolnych rówieśników?
Z tego co zrozumialem to tamten cwaniak zgłosił, że Danny ma nielegalne substancje w szafce, okazało się że nie ma i go zawiesili (swoją drogą zaskakujaco surowa kara jak za błędne zgłoszenie). Gdzie tu wina Dannego, żeby go tak dotkliwie pobić?

ptr555

Domyślam się, że typ się po prostu wkurzył, wiedział że Danny je na 100# tam miał, ale ponieważ nie było dowodów bo "kumpel" Dannego zdązył je schować to przez co on a nie Danny (który przecież rzeczywiście wcześniej miał w szafie narkotyki)

ptr555

Sorki, nie ma możliwości edycji komentarzy, a w trakcie pisania wysłałam  niedokończona i nieedytowana odpowiedz. A więc dokańczając:

Domyślam się, że typ się po prostu wkurzył, wiedział że Danny je na 100% tam miał, ale ponieważ nie było dowodów bo "kumpel" Dannego zdążył je schować to przez to on a nie Danny (który przecież rzeczywiście wcześniej miał w szafie narkotyki i powinien być ukarany) otrzymał tego konsekwencje. Myślę, że chłopak miał prawo się zdenerwować. Ok, nie aż tak ale musimy pamiętać że:

W oczach kolesia było oczywiste, że tylko Danny mógł ukryć narkotyki (bo przecież w rzeczywistości nie miał przyjaciół) i związku z tym to on go wpakował w kłopoty.

Jakby nie patrzeć, uznano kolesia za kłamcę bo złożył fałszywe oskarżanie i ukarali go. Tak jak napisałeś, otrzymał bardzo surową karę, pewnie rodzina się na niego wkurzyła, w oczach wielu rówieśników też wypadł przez to źle. Nie czułbyś niesprawiedliwości? Przecież mówił prawdę a tu wyszedł na większego palanta niż jest :P

Akcja dzieje się w szkole, widać że młodzież trudna, z problemami. Młodzi często reagują impulsywnie i łatwiej przychodzi im rozwiązywanie wszystkiego za pomocą przemocy, niestety.

Jakby nie patrzeć Danny był tym złym, to on sprzedawał narkotyki w szkole a nie poniósł za to żadnych konsekwencji.

Dlatego typ był jaki był, ale to on się czuł ofiarą systemu, on oberwał i wyładował swoją złość na przyczynie swojego problemu – Dannym.

Przynajmniej takie były moje wnioski bo obejrzeniu serialu :D

Bletisan

Rozumiem ten punkt widzenia, ale nie mogę się przekonać do takiego rozumowania. 
Miałoby to więcej sensu, gdyby to Danny powiedział agresorowi, że ma narkotyki w szafce. Albo gdyby to Alter ego Dannego powiedziało agresorowi. Albo gdyby Danny powiedział mu, że ktoś inny ma narkotyki, a nie miał. Ale Danny powiedział tylko tamtej dziewczynie.

Też mi się za wcześnie wysłało, ale jeszcze zdążyłem edytować :)

ptr555

Danny został pobity przez Billy'ego i jego kolegów, ponieważ Billy złożył on na niego "fałszywy" donos odnośnie posiadania narkotyków, przez co został zawieszony i dlatego się na nim "wyżył", swoją drogą dzień później dyrektor/nauczyciel zobaczył, że jednak Danny naprawdę posiadał narkotyki. A wydaje mi się, że Billy wiedział o tym, że Danny je ma od tamtej koleżanki Annabelle , która była obecna w momencie, w którym Danny próbował zaprosić Annabelle na randkę. Mam nadzieje, ze wyjaśniłam :)).

zosia_gozdal

Trzeba też zwrócić uwagę na fakt, że ani Bill, ani tamta koleżanka nie przepadali za Dannym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones