PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685437}

The Heirs

Wang-gwan-eul sseu-ryeo-neun-ja, geu-moo-ge-reul gyeon-dyeo-ra - sang-sok-ja-deul
7,5 2 486
ocen
7,5 10 1 2486
Wang gwan eul sseu ryeo neun ja, geu moo ge reul gyeon dyeo ra sang sok ja deul
powrót do forum serialu Wang-gwan-eul sseu-ryeo-neun-ja, geu-moo-ge-reul gyeon-dyeo-ra - sang-sok-ja-deul

Bajkowa drama

ocenił(a) serial na 5

Na plaży wiele pięknych, opalonych kobiet, a przystojniak zakochuje się od pierwszego wejrzenia w bladej, nędznie ubranej pannie. Wow. Oglądałam dalej, gdyż obsada dramy popularna, myślałam że czymś mnie zaskoczą. Niestety nie.

Aneta_62

Jasne, Koreanki wybielają sobie cerę zupełnie bez sensu, bo Koreańczycy wolą kobiety opalone xd.
"Nędznie ubrana" jednak wyróżniała się na plus, bo była ubrana (poza tym, kto na zwykłą amerykańską plażę chodzi "bogato ubranym"?). No i to chyba dobrze, że panna? Główny bohater spokojnie uwiódłby mężatkę. Gdyby umiał. Znowu: to jednak Koreańczyk, w dodatku 18-letni...

ocenił(a) serial na 6
Aneta_62

Nie powiedziałabym, że zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia. Początkowo po prostu go zaintrygowała, zakochał się chyba dopiero wtedy kiedy ją zobaczył nad basenem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones