PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685437}

The Heirs

Wang-gwan-eul sseu-ryeo-neun-ja, geu-moo-ge-reul gyeon-dyeo-ra - sang-sok-ja-deul
7,5 2 486
ocen
7,5 10 1 2486
Wang gwan eul sseu ryeo neun ja, geu moo ge reul gyeon dyeo ra sang sok ja deul
powrót do forum serialu Wang-gwan-eul sseu-ryeo-neun-ja, geu-moo-ge-reul gyeon-dyeo-ra - sang-sok-ja-deul

Strasznie zależy mi na obejrzeniu tej dramy stąd moje pytanko ;) z góry dziękuję za odpowiedź :)

ocenił(a) serial na 10
lemonnn

z polskimi napisami na drama - online . pl
oczywiście bez przerw :)

anetka71

dziękuję serdecznie!

ocenił(a) serial na 10
lemonnn

Proszę :) Miłego oglądania :) Ja totalnie przepadłam, do dzisiaj oglądam ulubione momenty :) Jeśli nie widziałaś, to polecam Personal Taste z Lee Min-ho ( bardzo sympatyczna drama :) ) i City Hunter - tego jeszcze nie widziałam, ale ponoć jest extra :)

anetka71

z Lee MinHo widziałam już wszystko! :) mam taką zajawkę, że codziennie oglądam jakieś ulubione sceny :) City Hunter genialna. Inna. wszystko szybko się dzieję, więc nie ma na co czekać. Oglądaj! :)

ocenił(a) serial na 9
anetka71

podalibyście link do tego serialu online bo nie mogę nigdzie znaleźć ;c ?

ocenił(a) serial na 8
ola12008

Ja też mam z tym problemy :)

ocenił(a) serial na 8
ola12008

Viki.com

ocenił(a) serial na 8
lemonnn

Jednak znalazłam na drama-online pod nazwą The Heirs: He Who Wears the Crown Must Bear Its Weight ;)

ocenił(a) serial na 7
lemonnn

Ja oglądam na viki. ^^

ocenił(a) serial na 10
lemonnn

A wiecie może gdzie obejrzeć ten odcinek specjalny?

ocenił(a) serial na 9
Archeks

jest na YT z angielskimi napisami ale ten odcinek specjalny to tylko 2 godzinna skrócona wersja całej dramy.

ocenił(a) serial na 9
Brudaksyn

nie ma żadnych dodatkowych scen ani niczego, czego by nie było w odcinkach

ocenił(a) serial na 10
Brudaksyn

Aaaa...czyli jak zwykle to robią. Na ogół ich (czyli ogólnie wszystkie koreańskie) filmy na podstawie dram to też tylko powycinane sceny z różnych odcinków i posklejane w jeden "produkt".
Ale dzięki za info ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones