PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162141}

Weronika Mars

Veronica Mars
7,7 23 038
ocen
7,7 10 1 23038
Weronika Mars
powrót do forum serialu Weronika Mars

Petycja do Warner Bross

ocenił(a) serial na 10

Po wielu prośbach, fani tego serialu mogą mieć nadzieje gdyż jest szansa że powstanie film o dalszych losach Weroniki Mars!
Dlatego też zachęcam wszystkich by wysłania e-maila na VeronicaMarsMovie@warnerbros.com
Mogą to być krótkie widomości , a mogą znaczyć wiele!
Pozdrawiam fanów Weroniki Mars...

anikaa

wysłałem. :)

anikaa

ja też napisałem ( po ang) aż wstyd ile błędów zrobiłem :)

ocenił(a) serial na 10
marcin0411

Ja również wysłałam list po angielsku.Zobaczymy co z tego będzie.Ja mam jeszcze nadzieję.Co ja piszę ja czekam na moją VM od 4 lat.Może się doczekam,może dadzą ją w 20000roku>

moniczka97

20000??
wtedy będzie ciężko z obsadą xD

Również wysyłam!

ocenił(a) serial na 10
Cpt_Pchelka

Haha..no wiem..ale np.załużmy,że dadzą ją w takim roku,kiedy my już będziemy załużmy mężatkami,ale myślę,że i tak będziemy go oglądać przecież my fani ile robimy w tej sprawie.Różne petycje,prośby,emaile i wogóle.Myślę,że nawet kiedy będziemy duże to i tak z miłością będziemy wracać do starych czasów i do Veroniki Mars.Tak samo jak nasi rodzice wracają do zdjęć ze swojego dzieciństwa.;**

moniczka97

Zgadzam się. Wiek nie jest ważny!!!!!! miłość do niektórych rzeczy pozostaje tak samo namiętna xD

ocenił(a) serial na 10
Cpt_Pchelka

No nie.masz rację.haha :P
To właśnie dzięki mojej mamie zaczęłam oglądać Veronikę.Gdyby nie ona to ja bym nie wiedziała,że taki serial istnieje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones