serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Weronika Mars

Veronica Mars
2004 - 2007
42m
7,7 23 015
ocen
7,7 10 1 23015
Po tragicznej i tajemniczej śmierci przyjaciółki Veronica Mars postanawia znaleźć sprawcę jej morderstwa. więcej mniej
Weronika Mars zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Saturn
Serial zdobył nagrodę Saturn oraz 16 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Veronica Mars jeszcze do niedawna wiodła idealne życie siedemnastolatki. Miała wszystko: wspaniałego chłopaka - swoją wielką miłość, popularność i wspaniałą rodzinę. Wszystko jednak runęło, kiedy pewnego dnia jej najlepsza przyjaciólka i zarazem siostra jej chłopaka-Lilly Kane, została zabita. Ojciec Veronica'i szeryf Neptune oskarżył oVeronica Mars jeszcze do niedawna wiodła idealne życie siedemnastolatki. Miała wszystko: wspaniałego chłopaka - swoją wielką miłość, popularność i wspaniałą rodzinę. Wszystko jednak runęło, kiedy pewnego dnia jej najlepsza przyjaciólka i zarazem siostra jej chłopaka-Lilly Kane, została zabita. Ojciec Veronica'i szeryf Neptune oskarżył o to ojca Lilly. To kosztowało go utratę posady, a wkrótce potem żony. Veronica musiała wybrac między przyjaciółmi i społeczeństwem miasta, a ojcem, którego kochała ponad wszystko. Wybrała to drugie. Od tamtej pory stała się wyrzutkiem. Wszyscy znajomi odwrócili się, nawet jej chłopak. Teraz pracuje z ojcem w jego agencji detektywistycznej. Na własną rękę chce rozwiązać zagadkę śmierci Lilly, udowodnić, że to nie Abel Koontz (oskarżony) popełnił zbrodnię. Odkrywa przy tym ciemne sekrety Neptune.

studio
Rob Thomas Productions / Silver Pictures Television / Stu Segall Productions / więcej
tytuł oryg.
Veronica Mars
inne tytuły
Siostrę Logana Echollsa gościnnie gra Alyson Hannigan znana z serialu "Buffy postrach wampirów". Początkowo postać tę miały zagrać Denise Richards lub Tara Reid.
Postać Meg stworzona została specjalnie dla Alony Tal. Starała się ona o inną mało znaczącą rolę, ale kiedy Rob Thomas spotkał się z nią polubił ją tak bardzo, że zaproponował jej rolę Meg.
Amanda Seyfried, grająca w serialu rolę Lilly Kane, przesłuchiwana była do tytułowej roli Veroniki Mars.
Amerykańskie liceum. To miejsce wielu kojarzy się z kiczowatymi komediami, które w zamyśle miały być romantyczne, ale nie wyszło. Albo z romansowymi serialami o wyzwolonych nastolatkach. Czasem też z nieco dramatycznymi produkcjami o narkotyzującej się trudnej młodzieży. A "Veronica Mars"? Dwa z trzech sezonów rozgrywają się właśnie w... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Źródło: https://www.theverge.com/2018/9/20/17883176/veronica-mars-hulu-back-new-season-k risten-bell-rob-thomas

Na razie wydaje się, że nowe odcinki będą bazować na wydanej w 2014 roku (tuż po premierze filmu) książce autorstwa Roba Thomasa i Jennifer Graham. Oryginalny tytuł "The Thousand Dollar Tan Line".

Na...

więcej

Uwaga, coś tu się na pewno pojawi, co może wam zaspoilerować!
Dosłownie minutę temu skończyłam oglądać serial i czuję się bardzo zmieszana, na szczęście ochłonęłam, bo nie byłam tym aż tak bardzo przejęta, bardziej zdegustowana. Cały drugi i trzeci sezon to pomyłka, nie tylko na tle pierwszego, który może uchodzić za...

więcej

To był i nadaj jest bardzo dobry serial, dziwne że nie ma z 15 sezonów

W jakiej kolejności ustawilibyście chłopaków VM?
Moja lista:
1.Logan Echolls - wg mnie (i na pewno nie tylko) niekwestionowane pierwsze miejsce, ich miłość była trudna, ale piękna
2.Pizz - słodki, choć do Logana się nie umywa
3.Leo - zależało mu, ciekawie jak potoczyłby się ich związek, gdyby Veronica dała mu...

Dopiero skończyłam oglądać ten serial, a już za nim tęsknię. Nie rozumiem dlaczego nieciekawe seriale mogą mieć nawet i 9 sezonów, a te dobre zawsze są krótkie :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones