PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162141}

Weronika Mars

Veronica Mars
7,7 23 036
ocen
7,7 10 1 23036
Weronika Mars
powrót do forum serialu Weronika Mars

Promyk nadziei

ocenił(a) serial na 9

Być może dowiemy się jak potoczą się dalsze losy VM i spółki ;)

http://hatak.pl/news/9430/Kristen_Bell_sfinansuje_kinowa_Veronice_Mars/

ocenił(a) serial na 10
Solarie

Super by było :(
Kurde tyle lat minęło odkąd obejrzałam ostatni odcinek tego serialu, ale wciąż wracam chętnie do V. Mars :)
I nie mogę się doczekać aż zobaczę w końcu V&L NA ZAWSZE RAZEM :D

ocenił(a) serial na 10
kasia12088

ja też chcę V&L razem..oohhh
Kocham<3

ocenił(a) serial na 10
Solarie

fajnie jak wypali;p

Solarie

Uhh.. moim marzeniem jest zobaczyć kolejny sezon Weroniki Mars albo chociaż ten 90min film!! Super by było jak by Worner Bros wyraziło zgodę na dalszą produkcję

ocenił(a) serial na 9
ooosandruskaooo

dokładnie! eh...

Elisa123

Ja naprawdę nie wiem, co im szkodzi zrobić kinową wersje, w końcu to ostatnio bardzo modne (np. Sex on the city )
Teraz już nie ma kryzysu na rynku filmowym, mogą spokojnie wrócić do projektu. O ile aktorzy się zgodzą, reżyser zabłyśnie jakimś ciekawym pomysłem... :)
Ale ja wierzę że INTERNAUCI dokonują cudów!!!!!!

Dyskutujmy, wysyłajmy petycje . Będzie Dobrze!

ocenił(a) serial na 10
Cpt_Pchelka

Podtrzymujesz na duchu,ale u mnie jest tak,że jeśli przeczytam,że może coś wypalić to jestem taka zadowolona.Mam uśmiech od ucha do ucha,a potem jak napiszą że to jest pomyłka i ogólnie coś nie wyjdzie to jestem załamana.I tak samo jest tutaj z Veronicą.Raz jest a raz nie ma.

moniczka97

Moniczka97, nie załamuj się :) media raz przekazują informacje twierdzącą, a potem zmieniają zdanie.
Wierz mi, że można dostać białej gorączki. Sama to przezywałam kilka lat temu przed premiera Piratów z Karaibów ( części 3) - czekając na zwiastun

każdy news dostarcza nam trochę złudnej nadziei ,ale ja myślę że lepsza taka nadzieja niż żadna :) Coś się ruszyło. Fani po kilku latach znów weszli na to forum, petycje są ciągle w ruchu, kryzys w branży filmowy to już przeszłość... :) teraz jest szansa :)

P.S mam tak samo jak na jednej ze stron widzę że coś ruszyło do przodu, a druga kompletnie temu zaprzecza :) Ale póki nie ma 100% pewności to trzeba po prostu wierzyć ! XD
-jakżeż podniośle to zabrzmiało xd xDxD

ocenił(a) serial na 10
Cpt_Pchelka

Wiesz co?!Chciałabym miec tyle siły ile ty masz w sobie xDD Faktycznie,to zabrzmiało - yyyymmmm niebiańsko. xDD
Ale jeśli coś będzie wiadomo to napewno dadzą znać prawda? Boże oby dali znać i oby to było prawdziwe. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones