PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162141}

Weronika Mars

Veronica Mars
7,7 23 038
ocen
7,7 10 1 23038
Weronika Mars
powrót do forum serialu Weronika Mars

Veronica Mars TVN7

ocenił(a) serial na 10

Veronica Mars od czwartku 29.07 na TVN7 o godzinie 5.35. Szkoda, że tak wcześnie.. ;/

Kama06

chyba ich prądem pokopało. są wakacje, większość nastolatków śpi. jakby tego nie można było o 10 czy 9 puścić.

Leighton

za wcześnie, ale który sezon teraz leci ? :)
z góry dzięki

ocenił(a) serial na 10
brzydula003

musiało ich solidnie 'pokopać', bo nie dość, że puszczająo 5.35, to jeszcze zaczęli od drugiego sezonu ;d gatuluję stacji tvn7 pomysłowości, ale z drugiej strony jestem wdzięczna, że mogę po raz X sobie pooglądać :)

Kama06

serial dla nastolatków, który jest puszczany o 5.30 rano... :/ ! ciekawe, ile osób to ogląda. Rok temu chociaż puszczali 2 razy dziennie o normalnych godzinach...

ocenił(a) serial na 9
seyre

hehe no ja na szczęście mogę sobie to nagrać a potem odtwarzam :D uwielbiam ten serial!

ocenił(a) serial na 10
agaa177

ale Ci dobrze! ja jestem po maratonie online ;d polecam chociarz też wolala bym wygodnie usiąść przed telewizorkiem, ale musiało by mnie "pokopać" żebym o tej chorej godzinie wstała ;d
szkoda mi tylko, ze nie ma 4 sezonu, albo chociarz filmu na podsumowanie całości, bo ten pilot w FBI jakoś nei zaspokaja mojej ciekawości ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones