PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162141}

Weronika Mars

Veronica Mars
7,7 23 038
ocen
7,7 10 1 23038
Weronika Mars
powrót do forum serialu Weronika Mars

Jak widzę ich związek miał sporo fanów. Ja jestem po pierwszym sezonie i pierwszym odcinku drugiego...
Niestety z tego co widzę, to Veronika zerwała z Loganem. Więc mam pytanie - czy oni do siebie wróca???
Bo wyjeżdżam na urlop i nie bedę miała mozliwości oglądać dalej - a zresztą Logan to moja ulubiona posatać i chcialabym aby wreszcie był szczesliwy. Zresztą bardzo pasowali do siebie - przy niej wydawało sie, że Logan się uspokaja i przy niej odnalazł swoje miejsce. Żałuję tylko, że Duncan i Veronika jednak nie byli rodzeństwem. To jakoś nadawało większych uczuć temu serialowi i chyba było bardziej wiarygodne dlaczego znikła matka Veroniki i cała ta sprawa z alibi Kena...
To że jednak nie są rodzeństwem, jakos mnie rozczarowało a w swietle tego, że Veronika zerwała z Loganem, to nie wiem czy chcę oglądac dalej ten serial.

ocenił(a) serial na 10
attra

Powiem Ci tak.. oglądaj naprawde warto ! ;) a co do Veroniki i Logana to będą się schodzić i rozchodzić.. więc jeszcze będzie dużo ciekawych akcji :) dlatego radze Ci żebyś obejrzała serial do końca :D

Kama06

No cóż, może jednak sie zdecyduję na ciąg dalszy... Zobaczę.
Ja jak zapałam do jakiejś postaci sympatią, to potem cieżko mi patrzeć jak ta postać cierpi itp... :)
A w ostatecznym rozrachunku Veronika i Logan będą razem?

attra

Nie wiadomo jaki jest ostateczny rozrachunek, bo VM jest niedokończonym serialem. Ale zgadzam się z Kama06 - oglądaj, warto!
http://nesira.bloog.pl/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones