PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162141}

Weronika Mars

Veronica Mars
7,7 23 036
ocen
7,7 10 1 23036
Weronika Mars
powrót do forum serialu Weronika Mars

bo ja juz sam nie wiem. kiedy zaczalem ogladac ten serial wydawalo mi sie ze ... zdecydowanie nie. po pierwszym odcinku zastanawialem sie dlaczego nie wybrali jakiejs ladniejszej aktorki. ale z czasem wszystko sie zmienilo. pod koniec pierwszej serii podobala mi sie juz bardzo. a pozniej bylo juz tylko lepiej :) ciekawe czy chodzi o to, ze tak polubilem ten serial, czy o rzeczywista urode Kristen Bell...

Cris

mnie sie od poczatku bardzo podobal styl V, fajne ciuchy i nieodłaczna torba. To że aktorka nie jest super piękna wg mnie jest plusem. Poza tym V to V, ta ironia, sarkazm, poczucie humoru, wszędobylskosc, bystrosc - za to ją cenię :)

oliina

Aktorka nie jest piękna? Kristen Bell to według mnie najpiękniejsza kobieta na świecie. ;)

ocenił(a) serial na 10
majka2115

Zgadzam się z tobą co do jej urody.Jest olśniewająco piękna a jej uśmiech to normalnie kocham <3

moniczka97

Dziewczyny no wiecie co?? xD xD
:):):) Ja popieram cały post oliiny , całokształt postaci genialny

I owszem K. Bell jest bardzo ładna dziewczyna, jedną z najładniejszych z młodego pokolenia aktorek. Według mnie bardziej naturalna niż Megan Fox i bardziej urocza niż Amanda Seyfried czy Hayden Panettiere :)
Ale nie gloryfikujcie jej aż tak bardzo :):) hehe

ocenił(a) serial na 10
Cpt_Pchelka

Jej uśmiech jest cudowny.Ona jest szalona w jednym z amerykańskich show z takim facetem,który ma trochę siwe włosy,nie wiem jak się nazywa.

Cris

I jak, już to rozgryzłeś? O co w końcu chodzi?

użytkownik usunięty
Cris

Uroda nie ma tu nic do rzeczy :-) poza tym bardzo lubie Kristen, uważam że bardzo dobrze zagrała swoją role.

ocenił(a) serial na 10
Cris

Weronika Mars to mega laseczka;) ( w dodatku dedektyw ;)) )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones