PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=232988}

Westworld

7,9 108 472
oceny
7,9 10 1 108472
6,6 14
ocen krytyków
Westworld
powrót do forum serialu Westworld

juz lubie gościa, dobry ma soundtrack

ocenił(a) serial na 9
Anakin_Skywalker

Mam nadzieję, że jest to jedna z głównych postaci ;)

ocenił(a) serial na 8
Anakin_Skywalker

Rewelacyjna interpretacja Paint it black :D a sam Hector wygląda na bardzo badassowego :D

ocenił(a) serial na 7
kolano_chan

I Black hole sun

ocenił(a) serial na 8
fabio

Rollingstones, Soundgarden, The Cure i Radiohead... ktoś z twórców ma zacny gust muzyczny.

ocenił(a) serial na 8
kolano_chan

Fakt, a w ostatnim odcinku Nine Inch Nails w czasie "imprezy" idealnie pogłębił klimat
Dla zainteresowanych:

https://www.youtube.com/watch?v=L3TYt4nfRp8

michumich

Miło widzieć,że ktoś jeszcze wyłapał NIN, zresztą ciekawa wersja w wykonaniu Vitamin String Quartet

ocenił(a) serial na 8
marimad

Wzajemnie :)

Anakin_Skywalker

Popieram, od twojego wpisu przeczytanego jakis czas temu wsluchuje sie bardziej w soundtrack i stwierdzam, ze jest godny :)

Anakin_Skywalker

Faktycznie soundtrack jest mocny! Jak już The Cure się pojawił z A Forest w rewelacyjnej, subtelnej aranżacji. Szacunek. A serial się rozwija i coraz bardziej wciąga... :)

dechain

Hopkins też będzie hostem?

ocenił(a) serial na 10
dechain

W którym odcinku był Forest? Numer jest świetny w oryginale btw ale go nie wyczaiłam :(

evillynn

Nie jestem do końca pewien, chyba w czwartym. Nie mam teraz warunków, żeby sprawdzić. Wieczorem może mi się uda, ale na 80% czwarty. A co do oryginału mmmmmmm, mega, a co dopiero na żywo... Pozdrawiam ;)

evillynn

Sprawdziłem czwarty, nie ma tego dużo od 6:54 parę sekund przytłumione dialogami.

Anakin_Skywalker

wszyscy macie coś na bani. Nie oglądaliście i oceniacie, Wkurza mnie to.

ocenił(a) serial na 8
Ignacy98

To prawda. Większość osób wystawia oceny po obejrzeniu pierwszego odcinka, a czasami nawet po połowie (co można przeczytać w komentarzach). Poczekajcie z oceną do zakończenia 1szego sezonu (lub jedynego, ponieważ trudno przewidzieć powstanie kolejnego).

Matheo92

ciesze sie że nie jestem osamotniony w tym co mówię. Jak coś to ostatnio był news że powstanie kolejny sezon ;)

ocenił(a) serial na 8
Ignacy98

Właśnie przed chwilką zauważyłem, przeglądająć stronę o serialu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones