Westworld (2016-2022)
Westworld: Sezon 4 Westworld Sezon 4, Odcinek 8
Odcinek Westworld (2016-2022)

Que Será, Será

56m
6,6 347
ocen
6,6 10 1 347
Westworld
powrót do forum s4e8

Choć w poprzednich sezonach więcej się działo, było więcej postaci i więcej interakcji między nimi, do tego dochodził element rozgryzania wszystkiego "kto, co i jak, kim jest, gdzie się coś dzieje etc.", to według mnie ten 4 sezon wyniósł Westworld na wyższy poziom. Był najbardziej futurystyczny i może to będzie akurat najmniej ważne, ale jak dla mnie miał najlepszą ścieżkę dźwiękową.

Westworld jest bez wątpienia tytułem wybitnym. Pamiętam, jak czytałem zapowiedzi jeszcze sprzed 1 sezonu, że powstanie serial sci-fi łączący dziki zachód z jakimś parkiem rozrywki, że jakieś androidy będą itd. Ale nie spodziewałem się, że to będzie historia tak ciekawa, ogromnie wciągająca, zaś sama realizacji na tak wysokim poziomie. Pomijam już w ogóle, że z tak dobrą obsadą i świetnie stworzonymi postaciami, co jest chyba najważniejsze w tym wszystkim i stanowi o sukcesie tej produkcji.

A teraz pewnie tradycyjnie z 2 lata oczekiwania na kontynuację :)
Bo mam nadzieję, że będzie !

ocenił(a) serial na 10

Będzie będzie, Es Harris bodajże wspomniał ,że finał to będzie piąty sezon co jest ciekawe bo William i prawdziwy i fałszywy po tym co zobaczyliśmy raczej się nie pojawia xd

użytkownik usunięty
Chess4

Jak wiesz, w Westworld nigdy nic nie wiadomo, kto jak bardzo odszedł na amen ;)
Mam nadzieję, że trochę tych znajomych twarzy jeszcze zobaczymy w tym, czy innym wydaniu, choćby tylko otworzonych z pamięci przez Dolores :)
W każdym razie po finałowej scenie tego sezonu obawiam się, że ten kolejny - ostatni, będzie bardzo sentymentalny i zabrzmi to dziwnie, ale już z wyprzedzeniem czuję tę "pustkę", gdy wszystko to już tak na dobre i ostatecznie się zakończy. A obawiam się, że ten serial pozostawi nas właśnie z takim głębokim uczuciem smutku. Bo wydaje się, że tu dobrego zakończenia nie będzie, nawet jeśli ostatnie sceny miałyby nieść ze sobą jakąś nadzieję i optymizm.

Chess4

Ed Harris w wywiadzie powiedział, że ma nadzieję, że twórcy pozwolą jego ludzkiej wersji odkupić swoje winy ... ciekawe jak, skoro nie zyje... w sumie podcieli mu juz gardlo w 3. sezonie a jednak okazalo sie w 4. sezonie ze zyje...

steepien

W któryś z poprzednich sezonów było scena jak jego córka? budzi go? z jakiejś komory.

ocenił(a) serial na 5
steepien

Jak wiadomo w Westworld ludzi da się odtworzyć ze wspomnień. Dotąd nie były to trwałe kopie, ale kto wie co będzie w tym nowym wspaniałym świecie.

ocenił(a) serial na 6
andand22

To brzmi tak plastykowo że nie wiem... 5 sezon jeśli na nieszczęście powstanie będzie komedią

ocenił(a) serial na 8
steepien

W 3. sezonie była pokazana scena z przyszłości, która miała miejsce w 4. sezonie.

ocenił(a) serial na 10
Chess4

Oby był, bo koniec czwartego zabrzmiał... defintywnie.

Dla mnie ten serial to zawod, glowny watek byl ciekawy ale jego realizacja juz nie a czym dalej jest tylko gorzej. Mimo od poczatku maksymalizacji krwawych jatek i proby zwiekszania zainteresowania najbardziej prostymi zabiegami czyli przemoca i nagoscia ja serial ogladam bez wiekszych emocji.

ocenił(a) serial na 10
Alamar

Tej nagości to tu było naprawdę sporo,,, haha

ocenił(a) serial na 10

no i to by było na tyle, kasacja :(

użytkownik usunięty
Doktorek333

No ładną informacją mnie dziś przywitałeś :(
Powiem Ci, że strasznie to rozczarowujące. Człowiek wierzył, że co jak co, ale Westworld jest tak wielkim serialem, że jego kasacja nigdy nie dotknie i że zakończy się on oficjalnie jakimiś sezonem.
No ale Warner Bros w tym roku podjęło już wiele rozczarowujących decyzji i tą tylko jeszcze bardziej niszczą swój wizerunek.
Oby się na tym przejechali. Widzowie na całym świecie pewnych decyzji na pewno nie podarują i nie zapomną.

Jak najbardziej podarują i zapomną. Wystarczy spojrzeć na gry gdzie miliony osób zamawiają preordery nawet nie wersji podstatowej a ultra premium delux. A potem po premierze gra jest gównem jak bf2042 albo Anthem itd itd. I za miesiąc jest na -50%. Czy się nauczyli? Nie. Czy się nauczą? Też nie. Tutaj będzie to samo. Za miesiąc, dwa, może trzy zapomną.

ocenił(a) serial na 10

Ja również ubolewam strasznie, czekałem na ostatni sezon i powrót do parku, więcej westernu; trochę się rozmarzyłem, że skoro to symulacja to może dr. Ford powróci, młody William i inne postacie z pierwszego sezonu. Mimo słabej oglądalności (która była wynikiem słabej promocji, a nie serialu) fanom należało się zakończenie, a tego co przeczytałem to pierwszy sezon Westworld to najchętniej oglądany pierwszy sezon jakiegokolwiek serialu oryginalnego od HBO. Sam jestem wielkim fanem i pomimo tego słabszego trzeciego sezonu razem z Grą o Tron i teraz Rodem Smoka były to moje ulubione pozycje. Niestety jakoś to trzeba będzie przeboleć...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones