Więzień miłości
powrót do forum 3 sezonu

Cóż... "wciągnęłam się" w serial (choć ja na takie szmiry mówię telenowele) przez moją mamę, ale na szczęście dopiero na kilka odcinków przed pojawieniem się Defne. Od tamtego momentu oglądałam każdy odcinek, ale tak jak większość z Was rola Omera i Zehry doprowadzała mnie do szału... ale ja nie o tym.

O co chodzi z zakończeniem całego serialu? Wyprzedziłam już TVP i obejrzałam resztę odcinków z napisami i oczom nie wierzę jak można tak zepsuć zakończenie?! Czy on naprawdę nie był już w Turcji kontynuowany? Może jest gdzieś chociaż jakiś odcinek specjalny, który choćby coś wyjaśnia albo w skrócie przedstawia dalsze losy bohaterów? Paranoja jakaś, jeszcze czegoś takiego nie widziałam, a sporo już widziałam telenoweli.

Wiem, że to tylko głupi serial, ale mnie to mega zirytowało :P ktoś coś wie?

Amica100

Mieli w planach nagrywać 3 sezon z główną parą, ale główna bohaterka Hazal Subasi zrezygnowała. Za nią oczywiście zrezygnował Erkan Meric. Z tego powodu serial ma taką urwaną historię po 2 sezonie, aktorzy nie zgodzili się już wrócić na plan. Przez jakiś czas Hazal z Erkanem byli jeszcze razem w życiu prywatnym, ale i to się zakończyło.
W 3 sezonie chyba jest tylko wspomnienie że Zehra urodziła, a potem zmarła z Omerem w wypadku, jeśli się nie mylę.
To samo jest z serialem Przysięga, główna aktorka zrezygnowała po drugim sezonie, z tą różnicą że aktor, który gra główną rolę postanowił zostać.
Niestety z tureckimi serialami tak jest, że czasem zostawiają widza bez kontynuacji. Często nawet przerywają serial nagle, bez żadnej zapowiedzi, bo ratingi spadają. To potrafi bardzo zdenerwować :/

AnetaNatalia051

Dzięki za wyjaśnienia, ale ja nie pytam o Omera i Zehrę bo ich historia i tak już mnie irytowała. Za to historia z Oguzem i Azizę wydała mi się interesująca i nie mogę uwierzyć, że przerwali ją tak idiotycznie. Tym bardziej, że na oficjalnym kanale Adını Sen Koy na yt pod ostatnim odcinkiem pisze, że kolejne odcinki będą nadal. Dlatego się zastanawiam czy jednak była jakaś kontynuacja tej historii?

Amica100

Mnie Omer i Zehra też denerwowali, więc nie dotrwałam nawet do końca 2 sezonu. Myślałam jednak, że o nich mówisz, bo nie wiedziałam, że historię z 3 sezonu też tak diametralnie skończyli.
Sprawdziłam rating wszystkich sezonów i 1 oraz 2 sezon miał w totalu zwykle ponad 2.00 czasem nawet 3.00, natomiast ostatni trzeci sezon nie dobijał już nawet 2.00, a ostatni odcinek miał już wynik 0.45 w totalu (żaden inny odcinek adini sen koy nie miał tak niskiej oglądalności). Niestety nawet jak na serial codzienny, który produkuje się taniej, to taki rating jest za mały by dalej opłacało się produkować serial.
Zapewne producenci dalej pisali scenariusz i planowali kontynuować serię, ale dostali odgórne polecenie, że przerywają. Stąd informacja o kolejnych odcinkach, twórcy nie spodziewali się zakończenia. Niestety odejście Hazal i Erkana spowodował spadek zainteresowania serialem.

AnetaNatalia051

Cóż... pozostaje mi trzymać się z daleka od tureckich produkcji. Dzięki za odpowiedź.

Amica100

Tego typu serial właśnie ma to do siebie. Zazwyczaj te codzienne tak się ciągną bez sensu i bez ładu bez składu, zakończenia mają fatalne mimo, że ktoś zmarnował wiele godzin oglądania. Proszę nie rezygnować z seriali tureckich, jest wiele które są warte zachodu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones