PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108340}

Więzienie Oz

Oz
8,0 5 676
ocen
8,0 10 1 5676
9,0 2
oceny krytyków
Więzienie Oz
powrót do forum serialu Więzienie Oz

Dopiero zacząłem oglądanie i jak na razie - rewelacja. Zastanawiam się jednak czy serial trzyma ten sam poziom przez wszystkie sezony. Z pewnością i tak obejrzę i sam się przekonam ale wolałbym wiedzieć teraz niż się rozczarować, z góry dzięki ;)

ocenił(a) serial na 10
Joimbo

Według mnie jak najbardziej trzyma poziom, wszystkie sezony były rewelacyjne! :)

ocenił(a) serial na 10
Joimbo

Bardzo dobry serial

ocenił(a) serial na 9
Joimbo

Powiem szczerze, że trzyma poziom przez niemal cały czas, chociaż...
Gdzieś tak w połowie czwartego sezonu troszkę spada napięcie i serial nieco mniej wciąga, ale i tak ogląda się go z zapartym tchem. Szczególnie ostatni odcinek - ach, będzie się działo... Polecam dalej oglądać!

użytkownik usunięty
ABEL

SPOILER Mógłbyś powiedzieć, czemu Włosi zabili Malcolma Coyle"a ? SPOILER

ocenił(a) serial na 9

SPOILER
Chodziło tutaj, o ile dobrze pamiętam, o pomszczenie śmieci jakiejś rodziny, którą Malcolm Coyle zamordował i przy okazji o ochronę dla Augustusa Hilla, który to wydał Coyla.
KONIEC SPOILERA

użytkownik usunięty
ABEL

No tak, bo ta rodzina była włoskiego pochodzenia. A ten facet był związany z jakimś gangiem ?

ocenił(a) serial na 9
ABEL

Jest mniej więcej tj. piszesz. Do 4 sezonu nie mam zastrzeżeń ale 5-ty już się trochę ciągnie. Za dużo o O'Reillich, brakuje też paru postaci... Emocje już nie te. Nie jestę specjalistę wiec może się nie znam ale nie przemawia do mnie ta przemiana Saida... Moja ocena pozostaje bez zmian ale serial ma ten sam syndrom wypalania się jak każdy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones