PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857518}

Wiedźmin: Rodowód krwi

The Witcher: Blood Origin
3,5 13 656
ocen
3,5 10 1 13656
3,3 7
ocen krytyków
Wiedźmin: Rodowód krwi
powrót do forum serialu Wiedźmin: Rodowód krwi

Przestańcie w tych tematach tak zaznaczać "nie jestem rasista, ale..."
Lewactwo sporofanowalo zupelnie znaczenie "rasizmu". Jesli ktoś śledzi i interesuje sie polityka USA i zachodu to wie, ze od rasistów wyzywani sa afroamerykanie. Rasista jest ten kto nie zgadza sie z linia polityczno-ideowa nowego "politbiura" i neo-marksizmu. Neo bo zasadniczo główna różnicą od starego dobrego Marksizmu-leninizmu jest grupa uciśnionych - i z proletariatu robotniczego zmieniono na mniejszości seksualne :) Reszta w dużej mierze to to samo co za bolszewików i później. Lol.....choć pewnie starym komuchom by sie w pale nie zmieścił fakt, ze tym razem nowemu "proletariatowi" zaszczepiono (zdaje sie ze nawet dosłownie) przekonanie i wiare, ze po ichniej stronie stoją mega-korporacje (tak, tak !! te powstałe na fundamentach czystego kapitalizmu i dzięki kapitalizmowi) . Niestety maja one przeogromna władze i zatrudniają wielu aktywistów (młodych komuszków którzy nie maja k**** zielonego pojęcia czym jest komunizm....)
Tak, ze spokojnie - badzmy rasistami !! :) Zreszta nikt mi nie powie ze lewacki snowflake z Manhattanu albo lepiej - z Kalifornii to ta sama rasa co ja :))

dewille

polać mu! <3

ocenił(a) serial na 1
dewille

nie jestem rasistą, ale pie****** Netflix

ocenił(a) serial na 1
dewille

"woda na młyn"... ten serialik jest ch...wy z wielu innych, istotniejszych powodów....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones