PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857518}

Wiedźmin: Rodowód krwi

The Witcher: Blood Origin
3,5 13 656
ocen
3,5 10 1 13656
3,3 7
ocen krytyków
Wiedźmin: Rodowód krwi
powrót do forum serialu Wiedźmin: Rodowód krwi

Inteligentną narracją, żywym poczuciem humoru i erudycją. Co zostało z tego w filmach o Wiedźminie? NIC!!!
PS Zgodnie z obecnymi trendami i niewysublimowanymi potrzebami pospulstwa, czekam na produkcję:
«Wiedźmin kontra Predator »!

ocenił(a) serial na 1
mak65

...raczej: "loża czarodziejek kontra patriarchat"...

ocenił(a) serial na 1
kgibas666

Chyba «Loża czarodziejek kontra Episkopat»! W scenie finałowej pojedynek na pioruny kuliste między Filippą Eilhart z Tretogoru a arcybiskupem Jędraszewskim z Krakowa ...

ocenił(a) serial na 1
mak65

...coś takiego to nawet bym obejrzał ;)

ocenił(a) serial na 1
kgibas666

Gdyby za ten pomysł chcieli dawać tantiemy to pamiętaj, że ja pierwszy na to wpadłem! ;)

ocenił(a) serial na 1
kgibas666

ROTFL, przeczytałam twój komentarz dopiero po napisaniu swojego :)

ocenił(a) serial na 1
mak65

Moim zdaniem masz zbyt wysublimowane oczekiwania. Wiedźmin kontra Predator to mogłoby mieć nawet jakiś sens i gdyby ktoś z mózgiem rzecz nakręcił dałoby się nawet obejrzeć. Niebinarne Wiedźmiszcze kontra patriarchalna Mechagodzilla, dopiero TO będzie prawdziwe dzieło :)

ocenił(a) serial na 1
phoebe_Freja

;)
Przyszedł mi do głowy jeszcze lepszy pomysł! Skoro zawartość książkowego Wiedźmina w filmowych Wiedźminach nie przekracza 0,01%, to po co się ograniczać w rozmachu fabuły? DWA TYSIĄCE ODCINKÓW - «Wiedźmińska moda na sukces» ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones