PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857518}

Wiedźmin: Rodowód krwi

The Witcher: Blood Origin
3,5 13 656
ocen
3,5 10 1 13656
3,3 7
ocen krytyków
Wiedźmin: Rodowód krwi
powrót do forum serialu Wiedźmin: Rodowód krwi

Ale ja dałem 6. Serial fajny jako próba naświetlenia co doprowadziło do koniunkcji sfer. Dość fajnie poprowadzona historia.
Totalnie nie wiem czemu czepiacie się serialu z punktu widzenia Wiedźmina jako tekstu źródłowego. przecież jeśli ktokolwiek z krytykujących czytał Wiedźmina to wie że ta historia nie ma z nią nic wspólnego! (oprócz koniunkcji sfer). To nawet nie jest świat wiedźmina tylko sprzed ery potworów. Więc równie dobrze mogli zrobić serial w uniwersum Władcy pierścieni.
Co do obsady wielorasowej to jak z początku (w Wiedźminie) mnie to drażniło to przyjąłem do wiadomości że to fantasy więc czego się tu czepiać czasów które nie istniały. Dla jasności jak ktoś mi robi Wikingów czy Germanów czarnych to jednak będę polemizował i mogę być wtedy i rasistą czy czym tam chcecie mnie uczynić. Zresztą w przypadku tego serialu śmieszą mnie wpisy o czarnych i totalny brak wpisów o azjatach... Ale to szczegół.

ocenił(a) serial na 2
przemo_7792

Ale o co Ci chodzi, że niby nie było czarnch german i wikingów?

ocenił(a) serial na 1
przemo_7792

6/7 XDDDDDDDD

ocenił(a) serial na 2
przemo_7792

Fajnie prowadzona historia xD tak dokładnie jak z RPG w które się grało zły mag , zła cesarzowa , potwór. To co trzeba zebrać ekipę piękna porywająca historia

ocenił(a) serial na 6
LitllePrince

Czym dokładnie jest wiedźmińska saga :D Tylko poyeb sabkowsky na końcu wszystkich zabija... xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones