PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857518}

Wiedźmin: Rodowód krwi

The Witcher: Blood Origin
3,5 13 713
ocen
3,5 10 1 13713
3,3 7
ocen krytyków
Wiedźmin: Rodowód krwi
powrót do forum serialu Wiedźmin: Rodowód krwi

Nigdy nie sądziłem, że jak Wiedźminem zainteresuje się tak duży, światowy gigant to z genialnej powieści zrobi taki syf. Naprawdę w przeciwieństwie do wielu osób
nie mam problemu, że w serialu musi być odpowiednia liczba czarnych, Azjatów, gejów itp, ale mam wrażenie, że dla Netflixa jest to "must have" wokół, którego budują fabułę serialu tzn, że musi on być poprawny politycznie, reszta, mniej ważna. Przecież ten minisyf to wygląda jak budżetowy serial gdzie cała masa poszła na efekty specjalne, a na fabułę no cóż nawet ochłapów nie zostało. Jak to coś w ogóle mogło zostać wydane. Serdecznie życzę, że osobom, które były za to odpowiedzialne nie uda się poprzedzić już żadnej znaczącej produkcji, a Netflix z całą tą swoją poj**aną politykę zbankrutuje i zamiast nich pojawi się ktoś lepszy. Szkoda tylko, że już prawdopodobnie nikt nie nakręci serialu godnego tego świata... A mogło to być HBO...

ocenił(a) serial na 1
Thezuchu

Jest pewna szansa. Mam wrażenie, że doszliśmy obecnie do podobnej ściany jak z grami komputerowymi w latach 80-tych, kiedy chciwym księgowym wydawało się, że wystarczy robić gry z tytułem pożyczonym od kasowego filmu, żeby się na pewno sprzedały i kupę kasy zarobiły. A później trzeba było wyrzucać na śmietnik dużą część E.T. na konsolki. Wtedy to się skończyło załamaniem branży i pewnym oprzytomnieniem. Może będzie powtórka w segmencie platform rozrywkowych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones