PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857518}

Wiedźmin: Rodowód krwi

The Witcher: Blood Origin
3,5 13 645
ocen
3,5 10 1 13645
3,3 7
ocen krytyków
Wiedźmin: Rodowód krwi
powrót do forum serialu Wiedźmin: Rodowód krwi

Możecie być rasistami, seksistami i homofobami, ale proszę, róbcie to u siebie w domu. Nikt nie chce was oglądać jak się obnisicie ze swoim średniowieczem.

Marcin_Sierszynski

aż przykro patrzeć, gdy ludzie bardziej wierzą korporacyjnej propagandzie niż rodakom :( bardziej obcym, którzy mają na mysli tylko wlasny interes niż swoim :( wstyd.

ocenił(a) serial na 1
Marcin_Sierszynski

...to ja może ci coś odpisze w imieniu "nas" tu wszystkich jak to określiłeś "rasistów"....kiedy skrajnie lewicowi działacze jedynie-słusznych wartości i strażnicy społecznej sprawiedliwości, zaczną stosować się do twojego pomysłu.... wówczas i "my" się nad tym zastanowimy. :) bo na dzień dzisiejszy sytuacja wygląda tak że odpalasz sobie we wspomnianym przez ciebie, prywatnym domku, komputer lub tv i natychmiast przez to "okno na świat" wlewa ci się: albo prawicowa pis-bełkot-inkwizycja na pełnej qrwie.... albo wspomniany, tęczowy pierdo-wyrzyg. pełen miłości do odczłowieczenia i wyzywania od "rasistów", każdego kto "nie z nami".

ps. zastanawia mnie pewna rzecz. jeśli nie lubisz patrzeć na rasizm, seksizm itd... to po co oglądasz o tym filmy/seriale? XDDDDDDDDD

ocenił(a) serial na 5
kgibas666

Kochani, przykre to, co piszecie. Niech Bóg wam wybaczy.

ocenił(a) serial na 1
Marcin_Sierszynski

nwm... ja myślę że jeśli istnieje bóg który stworzył wszystko, to stworzył również sam "rasizm" i wszystkich których odsyłasz "stąd" do "domu". a może stworzył to wszytko byś to ty mógł "nam" wybaczyć? XD

ocenił(a) serial na 1
Marcin_Sierszynski

Niestety, ale jestem lewicową ateistką, więc domniemane opinie boga na mój temat niewiele mnie interesują. Ale skoro sam jesteś wierzący, to lepiej proś go o przebaczenie, a po odprawieniu odpowiedniej pokuty, wróć tutaj, żeby przeprosić naz w ramach zadośćuczynienia.

Marcin_Sierszynski

To nie chodzi o mniejszości, bo to w ogóle nie przeszkadza. Ten film jest beznadziejny i tyle. Nic w nim nie ma. Dialogi tragedia, historia pisana chyba przez dziecko jako wypracowanie szkolne, historie bohaterów ich rozwój - nic. Pocięty, polski, kinowy Wiedźmin wypada prawdopodobnie lepiej. Ja myślałem, że nic polskiego Wiedźmina nie przebije, a tu takie niespodzianki. Oglądając to wszystko, to chyba ten polski serial jest jednym z lepszych.

ocenił(a) serial na 5
PreZmyK

Tu się zgadzam. Kliszowy do bólu. Pisane na kolanie. Jedyne, co mi się podobało, to kostiumy. Reszta do kosza.

ocenił(a) serial na 1
Marcin_Sierszynski

Jako biseksualna przedstawicielka środowiska LGBT pragnę cię poinformować, że żaden przemądrzały szowinista twojego pokroju, nie będzie mi mówił, gdzie i co mogę robić i kiedy wolno mi wyrażać swoje poglądy. A najlepiej to zastosuj się do swojej własnej rady i idź swój szowinizm i swoje antypolonistyczne kompleksy wyrażać w zaciszu własnego domu bez obrażania swoich współobywateli.

ocenił(a) serial na 5
phoebe_Freja

Jako biseksualny nieneurotypowy przedstawiciel środowiska LGBT czuję się urażony twoim narzucaniem mi własnych poglądów. Jestem polskim patriotą.

ocenił(a) serial na 1
Marcin_Sierszynski

No właśnie o tym piszę: należysz do ludzi, którym przeszkadza to, że inni ludzie mają odmienne od twoich poglądy i jeszcze mają czelność je publicznie wyrażać. I tym się - niestety - różnimy, bo ja zdecydowanie optuję za liberalizmem i wolnością dyskusji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones