PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857518}

Wiedźmin: Rodowód krwi

The Witcher: Blood Origin
3,5 13 645
ocen
3,5 10 1 13645
3,3 7
ocen krytyków
Wiedźmin: Rodowód krwi
powrót do forum serialu Wiedźmin: Rodowód krwi

Ja nie wiem jak oni patrząc na oceny faktycznie mogą pompować pieniądze w taki rozwój fabularny. Przecież oni tylko tracą pieniądze na tej produkcji.

ocenił(a) serial na 1
MadaCrow

...jest tylko jedno wyjaśnienie (choć trochę irracjonalne) piorą brudną kasę :(

ocenił(a) serial na 1
kgibas666

Może, tylko czy to pranie kasy jest faktycznie większe niż zarobienie na takiej marce? Z drugiej strony wiele studiów to teraz robi, Szkoda, szkoda, czas wzruszyć ramionami i wrócić do staroci.

ocenił(a) serial na 1
kgibas666

Można by jeszcze rozważyć hipotezę "wrogiego przejęcia" na podobnej zasadzie na jakiej w początkach lat 90-tych zachodni inwestorzy kupili za bezcen wiele polskich firm i wbrew nadziejom Polaków zamiast je doinwestować, po prostu je zamykali, usuwając tym samym konkurencję dla własnej produkcji.

A tak już bardziej serio, to problem jest tak naprawdę stary i od dawna budzi zdumienie. W Nowej Fantastyce w latach 90-tych opublikowano opowiadanie opisujące spisek właścicieli wielkich wytwórni filmowych, którzy potajemnie rywalizowali ze sobą, o to kto zrobi bardziej durny film/serial i jeszcze na tym zarobi. Niemniej myślę, że niekoniecznie trzeba wchodzić w teorie spiskowe jeśli wystarczającym wyjaśnieniem jest zwykła głupota.

ocenił(a) serial na 1
phoebe_Freja

Tylko że odpalają jakiekolwiek forum/youtube cokolwiek, można dojść w 10 minut do tego co faktycznie fani by chcieli. Fanowska produkcja za parę złotych wyszła lepiej.

ocenił(a) serial na 1
MadaCrow

Pewnie dochodzi też kwestia krewnych i znajomych królika. Przecież nie zatrudnią do robienia serialu jakichś "kosmitów" z Polski, skoro sami "wiedzą najlepiej" jak to się robi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones