PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857518}

Wiedźmin: Rodowód krwi

The Witcher: Blood Origin
3,5 13 691
ocen
3,5 10 1 13691
3,3 7
ocen krytyków
Wiedźmin: Rodowód krwi
powrót do forum serialu Wiedźmin: Rodowód krwi

Dobra moje wnioski są takie, że USA po prostu już sobie przypisuje wiedźmina co mnie bardzo wkurza. W trailerze rodowodu krwi padł tekst: TWÓRCY SERIALU WIEDŹMIN XDD
Myślałam że Twórcą jest Andrzej Sapkowski, ale nie ważne. Generalnie z wiedźminem to ma niewiele wspólnego, raczej z grą GWENT więcej.
A na temat Rodowodu Krwi myślę że to jest zupełnie niepotrzebne. Serial był dość przyjemny, ale robi się już z tego jakiś tasiemiec bo po co trzeci sezon?

emoLaskaFun

TA KOBITA JEST TWÓRCĄ- ALE ADAPTACJI WIEDŹMINA A NIE

ocenił(a) serial na 2
emoLaskaFun

aleś głupi, już zostawmy to że serialowy wiedźmin nie powala, czy ty ogarniasz że USA/PL oznacza kraje produkcji? Serialu? Jak film jest kręcony w Bangladeszu, reżyseruje go reżyser z Bangladeszu, grają nim aktorzy z Bangladeszu a scenariusz piszą scenarzyści z Bangladeszu na podstawie książki z Kazachstanu to twoim zdaniem produkcja odbywała się w Kazachstanie? Co do twórców serialu wiedźmin? Co w tym jest nie tak masz napisane że za ten serial (co nie wróży dobrze) odpowiadają te same osoby co za tamten, przecie Sapkowski napisał książkę a nie był producentem serialu, wziął kase od Netlfixa i na tym jego udział w powstawaniu serialu się skończył. Ja pierdziele, wstyd mi że żyjesz w tym samym kraju co ja.

WTTW_FILM

WTTW_FILM nic do Ciebie nie mam, ale najpierw piszesz, "aleś głupi" do dziewczyny ( już nie ważne, ale "myślałam", nie dało Ci do zrozumienia jaka to płeć)
Masz jak najbardziej rację, bo jej komentarz niema ani kszty sensu, ale nie rozumiem na jakiej podstawie wnioskujesz kto w jakim kraju żyje?
Tego pójąć nie mogę, bo przecież to, że jesteś Polakiem nie określa tego, czy żyjesz w Polsce.
Ja nie mieszkam w Polsce, a też jestem na tym forum i myślę, że żadnego nakazu nie ma, aby się tu zalogować.
Proponuje więc, czasem się zastanowić zanim coś napiszesz, bo nie trudno jest kogoś obrazić, samemu się ośmieszając. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 2
mateush87bpa

W sumie trafna uwaga co do tego kraju, co do płci, nie specjalnie mnie to obchodzi. Tak więc poprawiam: Wstyd mi że ona żyje na tej samej planecie :D

WTTW_FILM

w podanej przykładowo sytuacji którą opisujesz- TAK MOIM ZDANIEM TWÓRCZOŚĆ ODBYLA SIE W KAZACHSTANIEMiałam na myśli TWÓRCZOŚĆ A NIE REŻYSERIE, nie można edytować wpisów więc tak już zostało. 

ocenił(a) serial na 2
emoLaskaFun

Czy naprawdę tak ciężko jest używać spacji, nie srać capsem i pisać składnie? Poza tym mam wrażenie że piszę z kapciem umysłowym, serio :/

WTTW_FILM

A ja mam wrażenie że piszę z dzieckiem które ma zadatki na socjopatę obrażającego wszystkich i wszystko dookoła, serio :/ 
Także zastanów się nad swoimi wpisami w internecie.

ocenił(a) serial na 2
emoLaskaFun

To dla mnie komplement.

WTTW_FILM

ale czego Ty nie rozumiesz? OP napisał, że usa na siłę chce sobie przywłaszczyć twórczość Sapkowskiego

Kpsr

Jezu, dokładnie tak. Pisałam do filmwebu o usunięcie wątku bo właśnie chodziło mi o TWÓRCZOŚĆ A NIE REŻYSERIĘ jeju a tu takie coś, zwykła pomyłka a typ wali tekstem że wstyd mu że miesza w tym samym kraju (WTF XDDDD)

ocenił(a) serial na 2
emoLaskaFun

Oboje jesteście tępi, nikt sobie niczego nie przywłaszcza ani nawet nie próbuje.

ocenił(a) serial na 2
emoLaskaFun

Z tego co wiem to Sapkowski nie tworzyl serialu ... Ale moze sie myle ?

ocenił(a) serial na 2
maxns

Przy "rodowodzie krwi" dostał posadkę jako konsultant kreatywny, zapewne dlatego że jeśli dobrze pamiętam to Sapkowski okresu czasu przedstawionego w rodowodzie nie opisywał specjalnie dokładnie a większość tego co będzie tu przedstawione to twórczość własna ekipy od Wiedźmina (co zapowiada naprawdę niezły kabaret).

emoLaskaFun

Sapkowski twórca serialu? XDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones