PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857518}

Wiedźmin: Rodowód krwi

The Witcher: Blood Origin
3,5 13 604
oceny
3,5 10 1 13604
3,3 7
ocen krytyków
Wiedźmin: Rodowód krwi
powrót do forum serialu Wiedźmin: Rodowód krwi

Stworzyłem wierszyk gdzie całą fabułę streściłem.

W krainie elfów to się działo, gdzie nic sensu nie miało. Zaczęło się od przerwotu gdzie z klanów zrobiono idiotów. Przyleciał potwór ogonem strzelił i każdego w popiół zamienił.

Pojawiła się banda wyrzutków co zemsty pragneła. Bardowie, Magowie i Wojownicy, brakowało jedynie Krasnoludzicy. Ta pojawiła się chwilę potem i wywijała swoim wielkim młotem.

Zebrali mikstury i trochę potwora, przyszła pora na zrobienie wiedźmino podobnego stwora.

Gdy to się stało do zamku ruszyli, gdzie księżniczka z wojami na nich ruszyli.

Potwór spętany zerwał kajdany i zaczął walczyć z innym potworem, który kilka odcinków temu wywijał swym ogonem.

Tak proto wiedźmin musiał się przyłożyć tak samo jak wtedy gdy księżniczkę zaczął chędożyć.

Walka nie trwała zbyt długo i potwór padł martwy. Lecz grupa znalazła się w matni. Została kwestia drugiego potworka, którego ubiła elficka agresorka.

Magowie laserem z kamienia strzelili i tak oto ludzkie plemie sprowadzili.

Tak oto historia dobiega końca gdzie pierwszy Wiedźmin zostawia w brzuchu brzdąca.

IlidanDA

Twoja liryczna wesoła rozprawka jest ciekawsza i lepsza niż ten żenujący serialik. A pewnie napisana w 5 minut w przypływie chwilowej weny. Jak to świadczy o twórcach tego gniota? Chyba nie muszę dopowiadać... hihi

ocenił(a) serial na 1
greedo23

Racja. Napisana bo miałem natchnienie jak zobaczyłem tą wysoko budżetową produkcję. Myślałem, że gorzej niż Pierścienie to się nie da ale się jednak da zrobić coś jeszcze gorszego.

To musiał być jakiś zakład bo nie wierzę, że ktoś takie "dzieło" oddał w ręce fanów.

ocenił(a) serial na 1
IlidanDA

...marnujesz swój talent :'(

ocenił(a) serial na 1
kgibas666

Czemu marnuje?

ocenił(a) serial na 1
IlidanDA

...no. na ten dziadowski mini-serialik, w sensie... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones