PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857518}

Wiedźmin: Rodowód krwi

The Witcher: Blood Origin
3,5 13 645
ocen
3,5 10 1 13645
3,3 7
ocen krytyków
Wiedźmin: Rodowód krwi
powrót do forum serialu Wiedźmin: Rodowód krwi

może być

ocenił(a) serial na 7

Nie rozumoiem ludzi, którzy mają ból dupy o wszystko. Wiadomo było, że historia będzie luźno oparta na książce...a tu komentarze o aktorach, że czarni, że biali, za niscy, za wysocy...co to za różnica? Nikt z Was tu wypowiadajacych się nie pomyślał nawet, że ten serial to efekt czyjejś pracy (i nie mam na myśli tu producenta i reżysera)- ktoś przygotował kostiumy, ktoś scenerie, ktoś makijaż, aktorzy przygotowali się do roli, graficy stworzyli potwory i inne efekty...jeżeli ktoś jest bardzo przywiązany do książek i ma już pewne wyobrażenie to nie powinien oglądać takich produkcji, gdzie z góry wiadomo, że nie będą one wiernym odwzorowaniem książki a już na pewno wyobraźni czytelnika.
Jak dla mnie do obejrzenia w dzień wolny w ramach oderwania sie od codzienności jak najbardziej ok...

ocenił(a) serial na 1
kinia2871

Fakt. Niepotrzebnie się wysilali z tymi makijażami. Powinni zrobić kreskówkę.

ocenił(a) serial na 1
kinia2871

...wczoraj zrobiłem "świąteczną kupę"... po wszystkich tych "świątecznych: sałatkach, barszczach, rybach po grecku, blinach z serem, uszkach z grzybami, karpiach w galarecie, bigosach, makowcach itp" :( nikt 'kufa' nie przyszedł i nie pochwalił... nie powiedział "krzysiek... stanąłeś na wysokości zadania, "zeżarłeś" i "epicko chłopie wysrałeś"....................... :'(

ocenił(a) serial na 1
kgibas666

Bo ludzie teraz nie doceniają. Każdy by teraz tylko kręcił nosem i wyrzucał ci, że walnąłeś jedną wielką kupę. Ale fanom nie dogodzisz. Na szczęście nie musimy się tym przejmować i możemy być już "so exited" na myśl o spin off-ie w wersji dziecięcej. Osobiście sugeruję tym razem taką konkretną srakę po zupie mlecznej.

ocenił(a) serial na 1
phoebe_Freja

...jak to? myślałem że to co dotychczas nakręcili było właśnie dla dzieci: https://www.youtube.com/watch?v=7-T0WkzgwzA

ocenił(a) serial na 1
kinia2871

No ale ten serial już pomijając uniwersum wiedźmina jest po prostu fatalnie zrobiony!!! ktoś przygotował kostiumy? te plastikowe z wypożyczalni strojów u dziadka franka? Makijaż..ten od 13 letniej dziewczynki, która zaczęła się nim interesować dzięki magazynowi bravo? Weź chłopie się zastanów bo jeśli naprawdę twierdzisz, że ktoś się na tym napracował to totalnie nie masz pojęcia o tej branży i mało filmów widziałeś xd

ocenił(a) serial na 1
kinia2871

Byłam wczoraj w makdonaldzie, dostałam hamburgera z wiórów paździerzowych z wegańskim kotletem sojowym i ekologiczną sałatą z tektury, ale może być. Nie rozumiem ludzi, którzy o wszystko się czepiają.

kinia2871

A w dzień jak nie jest wolny to co polecasz obejrzeć?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones