PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724464}

Wiedźmin

The Witcher
7,1 180 389
ocen
7,1 10 1 180389
5,6 35
ocen krytyków
Wiedźmin
powrót do forum serialu Wiedźmin

Krótko i w temacie - dla mnie lipa niesamowita. Geralt jest słodki, romantyczny i milusi, zamiast być surowym, męskim i szorstkim. Zawiodłam się po całości. Smoki wyglądają żałośnie, bardziej jak jaszczurki, a Yen... No nie. Wybaczcie kochani, może się podobać, ale nie mi. W tym wypadku wolę Żebrowskiego.

ocenił(a) serial na 5
Mika_38

Nie, nie to nie jaszczurki, to węgorze ze skrzydłami.... jakaś obsesja twórcy/ów w kwestii tych ryb.

ocenił(a) serial na 6
Mika_38

Chyba tylko dlatego wzięli Cavilla, bo jako jedyny wygląda "ślicznie" w tym serialu i może myśleli, że to wystarczy, by nie zwracać uwagi na słabe dialogi (i te nowoczesne przekleństwa, których nie wymyślono jeszcze w średniowieczu) czy komputerowe stwory jak z kreskówek. Aktorki też jakoś słabo dobrane. Romans Geralda z Yenn, jakby z przymusu, wątki sklejane, czym bliżej finału-tym gorzej. Serial z Żebrowskim zdecydowanie lepszy i spójny moim zdaniem.

ocenił(a) serial na 1
Mika_38


Lepiej bym nie ujęła, serial tragedia. Wiedzmin i Jaskier - no na to się patrzeć nie da.Jak sobie przypomnę Żebrowskiego - mrocznego, męskiego i z charyzmą to mi się wyć chce, jak wilkowi z wiedzmińskiego amuletu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones