PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724464}

Wiedźmin

The Witcher
7,1 180 596
ocen
7,1 10 1 180596
5,6 35
ocen krytyków
Wiedźmin
powrót do forum serialu Wiedźmin

Chociaż nie. Xenę i Herkulesa robili dla jaj - tam co chwilę puszczali do widza oczko. A tutaj babsztyl odpowiadający za scenariusz sili się na powagę.

Żenującego spektaklu część kolejna (mowa o 2gim sezonie)

Odechciało mi się podczas drugiego odcinka sezonu drugiego. Gniota nie będę oglądał - nie mam zamiaru podnosić statystyk i co ważniejsze - marnować swojego czasu. Tego mi nikt nie odda, a netflix sobie wyciągnie błędne wnioski - że warto gnioty dalej kręcić.

Liczę, że za jakieś 15 lat znajdzie się prawdziwy twórca, który niczym Peter Jackson z Władcą Pierścieni - poczuje to uniwersum i stworzy dobry film.

Tej farsy i skoku na kasę oglądać nie będę. Bawta się dobrze, dyskutujta - niech Netflix robi dalej gnity.

A Sapek to bufon i cap - skoro twierdzi, żę serial dobry - kasę dostał to się w zasadzie nie dziwę.

Ale zapamiętany zostanie właśnie jako cwaniaczek od kasy - najpierw pluł na CDProjekt który otworzył go na świat, a teraz zachwala ten gniot. Buahaha .. żeś sobie Andrzeju strzelił w kolano ;)


PS: Ale za pisarstwo to ja Cię dalej szanuję :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones