Wikingowie
powrót do forum 3 sezonu

Nie wiem czy jest już taki temat, możliwe, że tak, ale nie mam czasu aby przeglądnąć całe forum. Pisałem już taki temat, nie wiem, chyba admin usunął, więc piszę jeszcze raz. Ma ktoś info kiedy będzie wersja z lektorem?

ocenił(a) serial na 7
Rysiu11

nie usunął, trzeba tylko wybrać opcję "od najnowszych", bo tak to wyświetla "od najlepszych" :/
Nie mam pojęcia, kiedy będzie trzeci sezon z lektorem, ale przecież każdy ma jakieś szemrane dojścia do wersji z napisami :p

LadyLannister

No tak :) Ale jakoś wygodniej ogląda mi się z lektorem, mogę sobie pooglądać nie przylepiony do monitora, żeby widzieć napisy a i na obrazie bardziej można się skupić :) Pytam tylko tak orientacyjnie, ponieważ jeżeli miałbym czekać np. pół roku, to przebolałbym napisy :) Plus napisów jest taki, że można posłuchać więcej "oryginalnych" głosów aktorów i tłumaczone jest to bardziej dosłownie, chodzi np. o wulgaryzmy itp. No i zalet było by tyle wg mnie :)

ocenił(a) serial na 10
Rysiu11

za duzo akcji...wole z lektorem..tez czekam az ktos doda ale doczekac sie nie kmoge, a podobno od lipca na history miało leciec z lektorem....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones