PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612991}

Wilfred

7 395
chce zobaczyć
Wilfred
powrót do forum serialu Wilfred

Z jednej strony - ciekawy pomysł, śmieszne żarty sytuacyjne (te normalne) i nawet dające do myślenia spostrzeżenia... A z drugiej - ta oprawa... Nie przeszkadzają mi jakieś małe wplecenia, które są trochę odważniejsze, ale tutaj obleśny kawał kawałem kawał goni, i to naprawdę nie jest smaczne... A co tu mówić o całym odcinku w tym klimacie! (odc. 7 sezonu pierwszego)... Ale serial ma klimat i zastanawiam się, czy dać mu jeszcze szansę (bo po w/w odcinku jestem baaaardzo zniesmaczona), czy też odłożyć to na półkę...

ocenił(a) serial na 10
buszasz

Oglądaj, oglądaj ;-) No jest trochę specyficzny ten humor, ale jak dla mnie ten serial jest po prostu obłędny. Mi się bardzo podoba, trzeba lubić taki typ humoru, ale jeśli Ci nie odpowiada to może lepiej się nie męczyć. Drugi sezon jest poważniejszy w odbiorze, ale chyba bardziej zakręcony. Elijah Wood okazuje się także bardzo dobrym aktorem komediowym. Mogłabym wiele jeszcze dobrego napisać o tym serialu.

ewej

Jestem urzeczona grą Wooda, którego nie uważałam za dobrego aktora (szczególnie po LoTR), sam pomysł też OK, ale jednak zrażają mnie aż takie ohydztwa - co za dużo, to niezdrowo, to nie w moim guście. ;-)

ocenił(a) serial na 10
buszasz

Właśnie znowu obejrzałam ten 7 odcinek, uważam że to bardzo dobry odcinek, masakra :-D Ten gość co gra Wilfreda też jest niezły, z resztą to twórca tego serialu, ma gość pomysły ;-)

ocenił(a) serial na 9
buszasz

A czy ktoś wie gdzie można obejrzeć 3 sezon? Premiera pierwszego odcinka była 01.06?

ocenił(a) serial na 10
etka88

O_O Już było! Jesteś pewna? Bo tutaj podają, że pierwszy odcinek mają nadawać 20 czerwca.

ocenił(a) serial na 9
ewej

Tu chyba jest, że 20 będzie drugi a pierwszy był 1-ego czerwca. Czy nie? Już sama się gubię, bo nigdzie nie jest dostępny :)

ocenił(a) serial na 10
etka88

Tak tutaj podają http://www.filmweb.pl/serial/Wilfred-2011-612991/episodes czyli jakby dwa odcinki tego samego dnia. Też przeglądam różne strony i też się jeszcze nie spotkałam z nowymi odcinkami.

ocenił(a) serial na 10
ewej

pogdesign. co. uk/cat/


chyba w ten weekend będą 2 odc :)

ocenił(a) serial na 10
kostekzary

Czyli 21.06, a nie 20. Dzięki za info. To w niedzielę trzeba się rozglądać po internecie ;-)

ocenił(a) serial na 10
ewej

*w sobotę znaczy.

ocenił(a) serial na 10
ewej

ten serial tak szybko się ogląda, że czekam na full season

ocenił(a) serial na 10
kostekzary

Ja chyba też, o ile ciekawość mnie wcześniej nie zeżre.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones