PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612991}

Wilfred

7,5 9 896
ocen
7,5 10 1 9896
Wilfred
powrót do forum serialu Wilfred

Wilfred

ocenił(a) serial na 10

Czy w końcu będzie pokazane kim jest Wilfred? Chodzi mi o to kto robi te rzeczy jak np wysyła wiadomości na portalu randkowym. Czy to jest tak że Ryan jest Wilfredem czy jak

ocenił(a) serial na 10
Belsnizkel

Tego to się raczej dowiemy jako ostatniej rzeczy. To jest całe sedno serialu. Z tego co widzą to nawet scenarzyści tego nie wiedzą do końca, w którą stronę pójść. Tak namieszali w tym ostatnim odcinku, że aż mnie ściska w dołku jak to rozwiążą.

ocenił(a) serial na 9
ewej

zgadzam się , może to rzeczywiśćie jakaś istota z innej planety albo Ryan żyje we włąsnym psychodelicznym świecie" a później zachowuje się przed innymi ,że to normalny pies: P

ocenił(a) serial na 10
Magii_Mistrz

Oglądając sezon 1 mam wrażenie, że Wilfred jest wytworem psychiki Ryana, zwłaszcza końcówka sezonu daje takie spostrzeżenia, ta piwnica i w ogóle. Potem w sezonie drugim scenarzyści kontynuują ten wątek, aż nagle też pod koniec sezonu wyjeżdżają z tym rysunkiem, że może Wilfy jest kimś więcej niż wytworem chorego umysłu. W trzecim mamy kontynuację tej tezy kim/czym jest Wilfred? po czym okazuje się że rysunek narysowała Kristen nie Ryan. Pamiętacie ten odcinek gdzie Ryan pyta się Kristen o Wilfreda na rysunku, ona mówi o "panu obwisłe uszy", że to był jej wyimaginowany przyjaciel z dzieciństwa i zasłania się że wszystkie dzieci tak mają, a gdy Ryan na nią naciska, to Kristen dziwnie się denerwuje i atakuje go, że jego relacja z Wilfredem jest dziwna. Czyli ona też go widzi? Końcówka trzeciego sugeruje, że jest może więcej ludzi, którzy widzą Wilfreda i co więcej może go czczą? Naprawdę nie wiem w jaką stronę zmierza ten serial. I właśnie kim jest Bruce? Czy to też wymysł Ryana, czy prawdziwa osoba, która należy do sekty Wilfreda? Szalony jest ten serial, to na bank.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones